nihayet bulduğum leonum...

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi

Pehlivanoğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı uğurlu olsun Gökhan. kazasız belasız inşallah :) Renk ilgi çeker. sahibinden de bi tane leoncu jant satıyor 18'' uzun süredir var ilan bi bak istersen. hava filtresi tak. egsozuna kesinlikle bi ağızlık tak fakat çok şey gibi durmasın. çıkıntı durmasın yani:) camlara 1 numara film. tamam işte.

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
Hayırlı uğurlu olsun Gökhan. kazasız belasız inşallah :) Renk ilgi çeker. sahibinden de bi tane leoncu jant satıyor 18'' uzun süredir var ilan bi bak istersen. hava filtresi tak. egsozuna kesinlikle bi ağızlık tak fakat çok şey gibi durmasın. çıkıntı durmasın yani:) camlara 1 numara film. tamam işte.
jant için link var mı? bu arada tam üstüne bastın düşündklerimin... orijinal çift ekzoz ucu var ondan takıcam hemen... bide film düşünüorum ama kayseride polisler çok sıkı.. ondan tereddüt ediyorum.

ORDUdrift

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasız kullan gökhan ilk başta jant lazım arabana orjinallerini ben hiç begenmedim

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
jant için link var mı? bu arada tam üstüne bastın düşündklerimin... orijinal çift ekzoz ucu var ondan takıcam hemen... bide film düşünüorum ama kayseride polisler çok sıkı.. ondan tereddüt ediyorum.

Film en açığından yaptırırsın bu ara polisler her köşe başında özelliklede filmli aracları duruduruyorlar.

Feyzullah

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya sadece hayırlı olsun demeyin:)) iyi kötü her türlü yoruma açığım lütfen.... kapı kollarndaki kromlar ve kaputtaki yapışkan çıkacak.. renk duruş fiyat hakkında neler düşünüyorsunuz?

gökhan sen beğendiysen bize hayırlı olsun demek düşer güle güle kazasız belasız binmeler nasip etsin yaradan

UMUT

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
gökhan hayırlı olsun, renkte fikir değişmiş ama iyi de olmuş :) hoş duruyor, krom aksesuar seviyorsan kapı kolları kalsın derim tabi ki.. bence de yakışmış çok ...

KötüKedi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun krom kollar gerçektende olmamış.biraz kesenin ağzını açarsan süper bişey olur.film,jant,eksoz,belki far,yay,bodykit

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Güle güle kullan aracın gerçekten çok şık. sport up body kit ve enkei jantlarla aracın mükemmel görünür. Tekrardan hayırlı olsun

eraynaim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.istanbulcv.com
Nihayet hayirli olsun ama bence krom kapi kollarini değiştirme jantlari değiştir.