nihayet bulduğum leonum...

• Konuyu başlatan Gökhan_55
  • Başlangıç tarihi

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
abi senin için yezocan ile görüşeceğim hiç merak etme:)) o işlemin benden:=))9 seat forumda görürşüz:))))

Vaybe ne çok severmişin bizi..Hemen kuyumuzu kazmaya başladın..İyiki can havliyle bişey dediik.. Hemen pasaportu almaya kalkıyorsun he... :D :D :D Aslında aramızada kalsın bir toledo olsa fena olmazdı...hoşuma gidiyor meretin dizaynı.. ;)

browerdi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kazasız belasız ..4 tekeri düz bassın..Hayırlı olsun

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vaybe ne çok severmişin bizi..Hemen kuyumuzu kazmaya başladın..İyiki can havliyle bişey dediik.. Hemen pasaportu almaya kalkıyorsun he... :D :D :D Aslında aramızada kalsın bir toledo olsa fena olmazdı...hoşuma gidiyor meretin dizaynı.. ;)
Vay vay Seatçılar artıyor,sendemi Sıgoş.Olmuyor böyle gerçek Opelci Leona binecek kadar parası olup Astraya binendir:)..

akduman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vay vay Seatçılar artıyor,sendemi Sıgoş.Olmuyor böyle gerçek Opelci Leona binecek kadar parası olup Astraya binendir:)..

Yok be sığoş Opel'e devam...Yalnız Toledo'nun dizaynı hoşuma gidiyor..Bu arada bu söz aşşağılayıcı olmuş....Kimse görmeden,kavga cıkmadan değiştirsen iyi olur...Sanki Opel ,Seat''tan dandikmiş gibi oldu..Burda söyleme barii :D :D :D :D

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok be Sıgoş,anlayan anladı.Ben ancak bir turbo gtc için arabayı değiştiririm:)...

F8B47787D2E749B9A36AC244B2C5B2D8-500.jpg

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlısı olsun. Bu arabaların siyahları gerçekten çok karizmatik.

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gökhan abi hayırlı uğurlu olsun öncelikle walla kendime almış kadar sevindim gerçekten ön konsol on numara renk desen zaten tartışmasız lakin kaputtaki stiker hiç olmamış :( ayrıca kapı koluda fena olmamış durabilir :) kusuruda serviste yaptırıyorum dedin ;) bi tek yay ve jant kaldı ondan sonra camlara film ve benim kanımca finish :) ama astrayıda unutma derim nede olsa onunda yeri ayrı öle değilmi :sorry: ayrıca allah kaza bela vermesin ağız tadıyla binmek nasip etsin ;)

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok be sığoş Opel'e devam...Yalnız Toledo'nun dizaynı hoşuma gidiyor..Bu arada bu söz aşşağılayıcı olmuş....Kimse görmeden,kavga cıkmadan değiştirsen iyi olur...Sanki Opel ,Seat''tan dandikmiş gibi oldu..Burda söyleme barii :D :D :D :D
Aynen Mutlu abi bal renginde bi toledo bende düşünmüyor değilim :) :) :)
Gökhan abi sayende SEAT fanatikleride ortaya çıkmaya başladı :eek: :eek: :eek:

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İçimizdeki seatcılar çıksın ortaya şaka bir yana renk olarak hoş km si düşük ve modelli bir araç beklediğin performansı alacağına iinanıyorum sen al gelde haftaya görüyüm şu leon u bi