NEW OPEL VECTRA ( mı acaba? )

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet elbette vectranın yerini tutmaz haberi ilk aldığımda çok üzülmüştüm çünkü vectra opelin km taşı, her opel özeldir insignia da özel olucak çünkü opel büyük sınıfa geri dönüyor zamanında mercedesin 2 katından fazla araç sattı hemde sıralı 6 silindirli yani zamanındaki saygınlığı geri kazanmak istiyor, aldığım bir duyuma göre opel bmw ve ferrari ZF ile birlikte 8 ileri tam otomatik çift kavrama ve quickshiftli bir şanzıman üzerinde çalışıyor insignia opc de bigblock (corvette kökenli LS serisi) bir V8 kullanmayı planlıyor calibra adını alırmı bilmem ama coupesi ve sedanı ile hatta passat ccye cevabı olacak olan gtc versiyonuyla piyasaları altüst edicek düşünsenize C serisi AMG, M3, S4/S5 hepsi azılı rakipleri 4.86lık boyuyla o rakipler neler yapıcak merak ediyorum umarım V8 ve 8 ileri gerçek olur sizce?

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
27 Ocak Pazar günü (yarın) saat 14:00 de beşiktaş sahilde haneden beerportta buluşuyoruz. Gelmek İsteyen Arkadaşlar Aktiviler bölümünde İsimlerini Yazdırsın, HADİ İSTANBUL!!!

airbus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence ,
önden bakınca corolla yı ,
arkadan bakınca bmw yi anımsatıyor.
daha iyi olabilirdii..

orhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
son zamanlarda araçların keskin hatları daha oval hale getiriliyor.
bence fena olmamış.eskisinden daha saldırgan ve vahşi görünüyor.ama böyle bir kasaya 1.6 motor koyarlarsa beş para etmez.

Um1t

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vectranın yenisi çıkmıcak die biliyordum, forumda öle bi mevzu geçmişti vectra yerine INSIGNA çıkıcakmış...