nerde o manuel camlar

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel ufak tefek parçalardan çalıyo galiba :D Biz eski astrayı 9 sene ön takım bile yaptırmadan kullandık ama onunda camı bozuktu :D

elpadre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fena bır durum :(

ilkerbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de 2 ay önce başıma gelmişti.Arka cam kızağındaki plastik parça kırılmıştı.Servise danıştık takım halinde sattıklarını söylemişlerdi.Fiyatı 950ytl idi.Hal böyle olunca bizde sorunumuzu kendi imkanlarımızla çözdük.İki akıllı vida ve bir tel parçası iile sorunu çözdük.Şimdi canavar gibi çalışıyor

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim de 2 ay önce başıma gelmişti.Arka cam kızağındaki plastik parça kırılmıştı.Servise danıştık takım halinde sattıklarını söylemişlerdi.Fiyatı 950ytl idi.Hal böyle olunca bizde sorunumuzu kendi imkanlarımızla çözdük.İki akıllı vida ve bir tel parçası iile sorunu çözdük.Şimdi canavar gibi çalışıyor

ruhsatı verelim biz direk servise o zaman :D

ilkerbey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ruhsatı verelim biz direk servise o zaman :D

Zaten bende servise ''aracın motoru sağlam abi ben sadece cam kaldırma takımını sordum '' demiştim.Servis yetkiliside baya gülmüştü.Hesap ortada 4 tane otamatik cam olduğuna göre toplamda 3.800 yapıyor.Valla aracı bedavaya almışız böyle hesaplayınca yada servis fena üflüyor.

ewo

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Zaten bende servise ''aracın motoru sağlam abi ben sadece cam kaldırma takımını sordum '' demiştim.Servis yetkiliside baya gülmüştü.Hesap ortada 4 tane otamatik cam olduğuna göre toplamda 3.800 yapıyor.Valla aracı bedavaya almışız böyle hesaplayınca yada servis fena üflüyor.

tamir ettirmeye gerek yok açmayız olur biter :D en iyisi ordaki butonu sökelim biz yanlışlıkla açmasınlar. aaa şimdi aklıma geldi garanti kapsamında yaparlarsa ben yaptirim o camı :)

HUNTER13

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim Megane da da aynı sorun vardı. Arka iki cam bozuktu. Servise götürdüm, kriko paslanmış dediler ve değiştirdiler. İkisine 400 YTL. :eek::mad: verdim.