Nedir yaw rate sensörü

winner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
emre arkadaşımızın dediği gibi büyük ihtimal direksiyonun ortalı durmuyor düz gitmek için egik tutuyorsun opcomu kucalarken başıma gelmişti direksiyon ayarlarına girip güya kalibrasyon yapmıştım bir hafta hafif yamuk direksiyonla gezip bu arızayı almıştım sonra aynı şekilde girip doğru kalibrasyonu yaptığımda yamuktan ve hatadan kurtulmuştum tabi bu opcomla bişeyler yapmaya çalıştıysanız geçerli bir durum yapmadıysan eğer eps beyninde arıza yok ise rot balans ardından direksiyon kalibrasyonu sorununu çözecektir.

workshop manual diye bi site var orda bu tarz bir şey okumuştum. rot balans ayarı sonrası direksiyon kalibrasyonundan bahsediyordu...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar cok tesekkur ederim yorumlariniz muhteşem. ustamla gorustum tech 2 ile komle yazilimi yenileyecek esp nin ve cimin ayrica rot balans ve aci kalibrasyonunu da yaptirmaliyim demekki.emre beyin bahsettigi seyi daha iyi anladim simdi tekrar tesekkurler sonucu yazarim

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tolga abi çorumda sağlam usta varmı tanıdığın...
arkadaşım mecitözümü ne orda astsubay leon aldık ona usta sıkıntısı çekmesin çocuk...:)

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozel den gonderdim fatih

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi