nedir bu fiyatlarr ya :))

hangi araç sizce ?

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
müşteri olalım hemennn :p

özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz bana eğer ilgilendiğiniz aracımız varsa.

omega 96 model kaporta aksamı orjinal, boya yok diye biliyorum. motoru ankara'da OPEL GARAJ tarafından rektefiye edildi.

cdx 00 model, bazı parçalarda boya var. motoru sorunsuz.

kayıboyu11

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
vectra olsun çamurdan olsun

34BCT70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 benzinli corsa b aracım var.Lpg yok motorda biraz yapılı.Karışık kullanımda km de 45 50 kuruş yakıyor.2.0 2.5 falan demiyorum basit bir 1.4..Lpg siz araba zaten almayın ama büyük motorlu ve sorun açacak birçok donanımı olan arabalar öğrenci adamı aşar.Bana göre eski model arabanın donanımsız olanı makbuldur,ağır bir sorun açtığında donanımın vereceği keyif tam tersi sıkıntıya dönüşür.
Hayırlısı olsun,Kolay gelsin.

burak_gt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1.4 benzinli corsa b aracım var.Lpg yok motorda biraz yapılı.Karışık kullanımda km de 45 50 kuruş yakıyor.2.0 2.5 falan demiyorum basit bir 1.4..Lpg siz araba zaten almayın ama büyük motorlu ve sorun açacak birçok donanımı olan arabalar öğrenci adamı aşar.Bana göre eski model arabanın donanımsız olanı makbuldur,ağır bir sorun açtığında donanımın vereceği keyif tam tersi sıkıntıya dönüşür.
Hayırlısı olsun,Kolay gelsin.

söylediklerinize katılıyorum omega olmasada vectra 2.0 gls 2.0 cd modellerini temiz ve düzgün olduğu sürece alırım sorun olmaz benim için

Chaossx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.5 vectramı daha yeni sattım..he pişmanım bi yandan..biyandanda değilim..benzin 4.92 tl oldu..araç şuan 650 fln yakıyordur heralde..corsa 1.6gsi aracım 400 rahat yakıyor..
Vectraya verdiğim benzin parasını corsanın bakımına verdim orası ayrı bir konudur..Öğrenciydim bende,neler çektiğimi ben bilirim...Binemezsin fazla..az gezmeye alışıcaksın,nerde yakın bir yer var sürekli oralara gideceksin...Arkadaşlarını bindir gez git kolay diye düşünme,1.5 sene bindim,bazen of of yine yatıyor funda dediğim oluyordu,nihayetinde sıkışınca satmak durumunda kaldım altımda ezilmesin araba diye..alan doktorda lpgyi basmış onada ayrı üzüldüm tabbi :D
benzinine yetişmek zor,bakımını söylemiyorum çünkü pek bakım istemedi..bu yakıt fiatlarına diledğin arabaya binmek hayal olmuş artık..arkadaşların dediği gibi palio rulez ! :D:D
Corsa 1.3 cdti 2005 kasa işinizi fazlasıyla görür =)) benden size tecrübeyle sabit..

hdereli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb..

D ve E sınıfında düşük model araçları almak çok kolaydır; ancak benzin, bakım ve tamiri sanıldığından bi hayli zor ve masraflıdır. bahsedilen Omega araca 12.000 TL lik araç diye bakmayın. zamanının 80-100.000 TL lik araçlarından bahsediyoruz. bugünün teknolojisiyle bile Insignia nın 15 lt yaktığını duyuyoruz.

1600 cc araçlar bile LPG ile en sakin kullanımda 28 krş yakıyor. 2000-2500 cc ne yakar, siz hesaplayın.

ama illa bu araçlardan biri olmalı ise ben de Vectra A GLS diyorum...