nedersiniz artık sıkıldım

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar benim ariza ışğı yine yandı yazılımı yeniledik,debi metre değişti,egr valf çıkışı temizlendi yine aynı napim bırakimmi uğraşmayı çünkü çıkmaza girdim nedersiniz.akıl akıldan üstündür.cevap ve yardım bekliyorum

mtnplus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
servisi değiştir daha önce yapılan işlemleri anlat yeni servise.

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya bazen böyle üst üste geliyo arızalar insanın canını çok sıkıyo gerçekten en iyisi yetkili servise git sorunu anlat baksınlar arabaya fiyat çıkarsınlar yaptırma ama yetkili serviste pahalı ise git dışarıda iyi bi ustaya yaptır

buraki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opellerde duyduğuma göre arabayı kesiciye sokunca sürekli arıza ışığı yanıyormuş sonradan kendi kendine sönüyomuş. Sizce bu doğrumu? ben bir çok kez vectra ve astrayı kesiciye soktum ama ışık sürekli yanmadı :)

Hazır egr valfinin lafı geçmişken bende bir soru sorayim. Ortalama ne kadarda bir bu valfi temizletmek gerekiyor? kaç bn kmde?

hkn bcr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yapmadığım şey kalmadı

mtnplus' Alıntı:
servisi değiştir daha önce yapılan işlemleri anlat yeni servise.
her gittiğim servise değişenleri ve yapılanları anlatıyorum adamlar arabayı uzun süreli brak diyorlar :sorry:

RespecT

Editör
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yazılım kolay kolay bozulmaz.diyelim bozuldu yeni yazılım yüklendi.sorun bi an giderildi.tekrar arıza lambası yandığın da neden tekrar yazılım yüklerlerki.arıza koduna bakıp ona göre gitmeli.Ezbere iş yapmak doğru değil.parçalar pahalı ve ezbere şu değiştir bu değiştir sonra sana bana oluyor olan.Bence arıza koduna baktır ve ona göre yorum yapıp ilerleyebilecek bi usta ya git.