neden öyle

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba gecen akşam biraz teyp dinledikten sonra marşa bastım araba calışmadı bu gün aküyü şarja verdim ve tekrar bastıgında araba önce sanki akü bitik gibi motoru ceviriyor sonradan düzelip motor calışıyor acaba akünün ömrümü bitti neden yapabilir sizce

koordinaat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kablolarda sıkıntı olabilir.. aküyü şarj ettiysen belli bir zaman geçmeden aynı sorunu vermemesi lazım en azından bi iki gun idare etmeli

GTS Elektronik

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Akü sorununu bende yaşamıştım.Yeni 75 amper akü aldım hiç bir sorunum kalmadı.Çünkü zamanla akünün şarj tutma kapasitesi azalıyor.Şarj olmuş gibi yapıyor ancak çabuk bitiyor.Cep telefonunuzun bataryası gibi düşünün ilk aldığınızda tam dolum 2-3 gün sonra ömrü bitmeye yakın çok daha az.Yani şarj etseniz bile tutamayacağından kendiliğinden boşalma yapar.Eğer şarj dinamosu ve bağlantılarda sorun yoksa,tesisattada sorun yoksa aküyü değiştirmeniz faydalı olur.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
kablolarda sıkıntı olabilir.. aküyü şarj ettiysen belli bir zaman geçmeden aynı sorunu vermemesi lazım en azından bi iki gun idare etmeli

Akü ölü ise şarj tutmayabilir.

canım opelim

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar bu gün gittim ve 72 amper inci aküyü 125 tl aldım ve bir sorun kalmadı.