Necvox Opel Multimedia Sistemleri

ilkergumus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İyi günler 3 ay önce 2015 model astra j sedan 1.4 turbo aldım. Üzerinde necvox DVN-P 1033 multimedya takılı. Bunu DVN-A 1033 android ile değiştirme imkanım varmı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Maskeka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ; Diğer mesajlardan dolayı atlamış olabilirim kusura bakmayın. Malesef böyle bir imkan yok. yeni model cihazlarımızda iphone da destekliyor. Geçiş yaparsanız kullanabilirsiniz. Teşekkürler
Tekrar merhaba. Öncelikle geç de olsa yanıtladığınız için teşekkür ederim. Şimdi geçiş yapmaktan bahsetmişsiniz ancak ben aracı alalı daha 15 gün olmadı. Üstelik bana eskişehir opel bayiinde böyle bir seçenekte sunulmadı (car play özelliğini sormama rağmen - ki aynı şey değil ama bence mirrorlink özelliği car play den daha güzel) sanırım opel satış temsilcisi arkadaşlar cihazlarınızın özelliklerinden bihaber. Yani geçiş yaparsam bunun maliyeti bana çok fazla olmazmı? Nihayetinde takılmış olan cihaz artık 2. El sayılır. Bu konuda beni yönlendirebileciğiniz bir yer var mı (bayii, servis vs) yardımcı olabilecek? Bir diğer sorunum Bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yaptığımda karşı taraf sesimin çok az gittiğini hatta duyulmadığını söylüyor, bununla ilgili bir ayar mevcutmu cihazda? Şimdiden teşekkür ederim.

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Tekrar merhaba. Öncelikle geç de olsa yanıtladığınız için teşekkür ederim. Şimdi geçiş yapmaktan bahsetmişsiniz ancak ben aracı alalı daha 15 gün olmadı. Üstelik bana eskişehir opel bayiinde böyle bir seçenekte sunulmadı (car play özelliğini sormama rağmen - ki aynı şey değil ama bence mirrorlink özelliği car play den daha güzel) sanırım opel satış temsilcisi arkadaşlar cihazlarınızın özelliklerinden bihaber. Yani geçiş yaparsam bunun maliyeti bana çok fazla olmazmı? Nihayetinde takılmış olan cihaz artık 2. El sayılır. Bu konuda beni yönlendirebileciğiniz bir yer var mı (bayii, servis vs) yardımcı olabilecek? Bir diğer sorunum Bluetooth üzerinden telefon görüşmesi yaptığımda karşı taraf sesimin çok az gittiğini hatta duyulmadığını söylüyor, bununla ilgili bir ayar mevcut mu cihazda? Şimdiden teşekkür ederim.

Sorunlarınız ile ilgili sizi servisimize yönlendirebilirim.

IŞIK ELEKTRONİK AYHAN IŞIK 0 222 321 06 04 BAHÇELİEVLER MAH. AYTAÇ CAD.NO:58/A ESKİŞEHİR

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
İyi günler 3 ay önce 2015 model astra j sedan 1.4 turbo aldım. Üzerinde necvox DVN-P 1033 multimedya takılı. Bunu DVN-A 1033 android ile değiştirme imkanım varmı. Yardımcı olursanız sevinirim.

Özel mesaj ile bilgi verdim. teşekkürler

ilkergumus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracımda necvox DVN-P 1033 takılı. Geçen gün müzik dinlemek için açtığımda opel amblemi dışında hiçbir görüntü gelmedi ve arka planda sadece radyo sesi geldi. Bu şekilde takılı kaldı. Boluda oturuyorum ve burada teknik servis olmadığı için Düzce ye gittim. Orada yazılım attılar ve düzeldi. Fakat bu sefer geri vitese taktığımda park sensörlerini gösteren bölüm karanlık çıkıyor ve birkaç kez geri ileri vitesi peşpeşe taktığımda sistem kendini yeniden başlatıyor. Ne yapmam lazım?

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Aracımda necvox DVN-P 1033 takılı. Geçen gün müzik dinlemek için açtığımda opel amblemi dışında hiçbir görüntü gelmedi ve arka planda sadece radyo sesi geldi. Bu şekilde takılı kaldı. Boluda oturuyorum ve burada teknik servis olmadığı için Düzce ye gittim. Orada yazılım attılar ve düzeldi. Fakat bu sefer geri vitese taktığımda park sensörlerini gösteren bölüm karanlık çıkıyor ve birkaç kez geri ileri vitesi peşpeşe taktığımda sistem kendini yeniden başlatıyor. Ne yapmam lazım?

Yazılımda hata oluşmuş olabilir. Merkez ile irtibata geçerseniz yazılımı tekrar yollayabiliriz. 0850 222 3773

omeroz

Yönetici
Başkan
01-Adana
Siteyi ziyaret et
20170226_212432-min.jpg 20170227_172049-min.jpg
Bir zamanlar necvox-platinum-1033'üm

Apollon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra aracıma Necvox DVN-A 1033 navigasyon cihazını montajı daha 1 ay olmamışken ön cama monte edilen GPS aparatı basit bir yapışkanla cama yapıştırıldığı için güneşli havalarda daima düşüyor.Bu kadar basit bir işçilik olmaz.Tekrar taktırdım.Ama gene de düşeceğini sanıyorum.Çünkü montajı yapan kişinin işçiliği ve titizliği yok desem yeridir.
Bir çözüm öneriniz vardır umarım.
Saygılarımla.

goktasoktay

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra aracıma Necvox DVN-A 1033 navigasyon cihazını montajı daha 1 ay olmamışken ön cama monte edilen GPS aparatı basit bir yapışkanla cama yapıştırıldığı için güneşli havalarda daima düşüyor.Bu kadar basit bir işçilik olmaz.Tekrar taktırdım.Ama gene de düşeceğini sanıyorum.Çünkü montajı yapan kişinin işçiliği ve titizliği yok desem yeridir.
Bir çözüm öneriniz vardır umarım.
Saygılarımla.

Sanırım benimki cihazın üzerinde, konsolun içinde olmalı. Navigasyonda bir problem yaşamadım. Siz bence sağ ya da sol farketmez, ön direklerin içine daha sağlam bir çift taraflı bantla yapıştırabilirsiniz. Bence çekim gücü açısından çok birşey farketmez. Tecrübe edin, sıkıntı çıkmıyorsa sabitleyin gitsin..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi