Necvox Dokunmatiği Hakkında

ProoF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar Isıya mı Duyarlı Yoksa Tıklamaya mı Duyarlı Dokunmatik Sistemi Bu Cihazların?

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Dokunmatiği Hakkında

premium 1033 kullanıcısıyım. sanırım necvox un en gözde ürünü. buna rağmen ekran retina değil ve bildiğimiz dokunmaya dayalı :D bastırmatik değil ama öyle ucundan kenarından parmağımı sürteyim deyincede olmuyor.

ProoF

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:
premium 1033 kullanıcısıyım. sanırım necvox un en gözde ürünü. buna rağmen ekran retina değil ve bildiğimiz dokunmaya dayalı :D bastırmatik değil ama öyle ucundan kenarından parmağımı sürteyim deyincede olmuyor.

sırf bu yuzden necvoxtan vazgecebilirim araç kullanırken kullanımı cok rahatsız edici olur o zaman

evgin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar bu cihazda rezistif ekran var. Yani baskı uygulamak gerekiyor. Telefonunuzdaki resistif ekran karakteristiğini beklemeyin. Multitouch özelliği de yok dolayısıyla. Fakat cihazın ekranına kullandıkça alışıyorsunuz. Cihaz için yazdığım inceleme yazısını ve devamını okumanızı tavsiye ederim. Araçla en iyi uyum sağlayan cihazlardan biri diyebilirim.
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=11338.0

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende bu cihazdan kullaniyorum valla simdiye kadar hic bi sikinti yasamadim iyiki bundan almisim diyorum

MuratS2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ProoF link' Alıntı:
Arkadaşlar Isıya mı Duyarlı Yoksa Tıklamaya mı Duyarlı Dokunmatik Sistemi Bu Cihazların?

Dürtmatik  005hihih arkadaşta var çok rahatsız edici değil ama..

daos009

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende kullanıyorum dokunmatik çok fazla beni rahatsız etmedi. Alacakların Evginin cihaz hakkındaki yorumlarını okumalarını tavsiye ederim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

KaHiN link' Alıntı:
Bende bu cihazdan kullaniyorum valla simdiye kadar hic bi sikinti yasamadim iyiki bundan almisim diyorum

Bende Necvox 9833 var, kullanımı gayet kolay ve güzel. Öyle ki, trafikte ilerlerken bile navigasyona adres vs. girebiliyorum kolayca.

K

karaoglan

Bilgi Girilmemiş

biraz sert  dokunmak gerekiyor

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gogoank link' Alıntı:

fikirlerinizi sanırım biraz etkiler oldum ama necvox 1033 platinum piyasanın en iyisi diyebilirim. dokunmatik olarak genel olarak bir hassasiyet beklemeyin.