ne kadar çok teyp var?hangisini alacağım...

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
8gb usb taktıgında aldığın keyif ve rahatlık cd'de olmayacak ama bi düşün yinede usbli bişi al.. bendeki 7150 ile orjinal ön kapı complarını patlattım ses kalitesi ve gücü iyidir pioneerın.. alpine biraz daha pahalıdır ama kraldır.. karar senin cd'den kurtul kardeşim yazın sürekli bozulan cdler torpidoda bi ton cd felan yabana atma..;)

adrenalin876

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hocam tercih meslesi işte..aslında çok haklısın usp çok rahat felan ama pionner'ın benim istediğim usp li modelleri çok pahalı geliyor alamıyorum..göstermiş olduğun linkdeki cihazın aynısını 140 liraya aldım...fazla değil 3-4 ay kullandıktan sonra satarım gene yawaş yawaş artırmak istiyorum..sonuçta başlangıç seviyesi olacak sistemim..anlaya anlaya artırmak istiyorum....280 liraya çok fazla şişirmiş arkadaş....140'a aldım sayılır....

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
140 alpine için iyi fiyat;) mantıklı olanı yapmışsın..
ileriye dönük tavsiyem pıoneer alırsan üst seri al, sonuçta suan öğrenme aşaman sonra bütün ayarlara ihtiyaç duyacaksın;) ben almadın sandım da hayırlı olsun..

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde şu jbl'i soracaktım sana bende cs1214 var öğrenmek için aldım bende kendım bagladım ettim şimdi kesmiyor.. çift bobin mi? titreşim nasıl? 30 mu 38 mi?

adrenalin876

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
birde şu jbl'i soracaktım sana bende cs1214 var öğrenmek için aldım bende kendım bagladım ettim şimdi kesmiyor.. çift bobin mi? titreşim nasıl? 30 mu 38 mi?

hocam daha bağlatma fırsatını yakalayamadım sistemi...ana ünite yarın gelecekte muhtemelen hafta sonunu bulur bağlatma...ama jbl çift bobinmiş öyle dediler hatta netteki araştırmamdada öyle çıktı...ne farkı var çift bobinle tek bobinin onu dahi bilmiyorum :D ama dedikleri birine bir şey olsada önemli değil diğeride götürür dediler..ne derece doğru hiç bir fikrim yok....

adrenalin876

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pardon yaa..yanlış bakmışım..cihazn buymuş...
GT0 1502D

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kendın bağlamak istersen şema olarak çizdim belki yardımcı olur.. şaşeye ve aküden çektiğin +'ya dikkat et gerisi gelir.. ama çok dikkat etmelisin anfiyi de yakabilirsin ince ayarları var onu tesisatcıya yaptırırsın ücretsiz:)