ne kadar çok teyp var?hangisini alacağım...

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pıoneer 7150 kullanıyorum arkadaşların dediği gibi;parçaya,uzun yola,aile büyükleriyle,arkadaslarla vs yolculuk yaparken çok çok işe yarıyor sub kontrolü iş yapıyor..
sony'e hiç kanım ısınmadı yıllardır.. hem piyasada tutulan hemde tesisata gidecek marka pioneer teypte..
pıoneer alırken üst serileri tercih etmeye çalışın..
mesela abimde 8650mp3 vardı ayar yaparken baya pro olmak lazım ayarlarda bi okadar profesyonel..
2bin-3bin-4bin-5bin.... diye gider..

sandero

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sub u teyp üzerinden kapatmak teyp için büyük marifet değil ki beyler sub un bağlı olduğu amfiye giden remote kablosuna küçük bi anahtar koyun onu kapattığınız an zaten amfi kapanacaktır.

kara_büyü

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende diyorum benim 2250 niye rds açamıyorum diye. hay allah razı olsun uğraşmam artık :) bu arada rds yok ama uzaktan kumanda var. beraberlik sağlandı diyelim.

adrenalin876

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizce alpine 9847-R nasıl bir teyp iş görür mü??

crazy006_206

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sub u teyp üzerinden kapatmak teyp için büyük marifet değil ki beyler sub un bağlı olduğu amfiye giden remote kablosuna küçük bi anahtar koyun onu kapattığınız an zaten amfi kapanacaktır.
:) kolonlar ne alacak anfi kapanınca:)
usb'li bir teyp tercih et artık gözüne hangisi hos gelirse tek tavsiyem bu olur artık.. çok dua edersin usbli teybi çıkarana;) cd çekmek mazi oldu..

adrenalin876

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar hiç anlamıyorum bu işlerden..ayrıca yardımlarınız için çok teşekkur ederim....anladığım kadarı ile ve bütçem doğrultusunda alpine 9847R baya kafama yattı..çünkü pionner tüekiyede çok tutalan bir marka ama bana göre politikaları yanlış..mesela 300 liralık aldığın teyp'le 400 liralık aldığın başka bir teyp arasında ses kalite farkı var..bence mantıksız görsellik , tasarım , kullanışlık , malzeme farkını anlarım ama sesdeki kalite farkı anlamsız geliyor..sırf usp olsun diyedede ses kalitesi düşük bir cihaz istemiyorum..alpine'i alıyorum..benim'de tesisattaki anlayışım bu...ayrıca anahtar felan koymak biraz ters sıkıntılı bir iş gibi geldi bana....tahminimce bu anfi bendeki sub'uda tam anlamıyla beslemez..ilerleyen zamanlardada sisteme ek olarak bir yada iki çift mid takımı alıp gto 75.4 ile bunları besleyip , sub içinde ekstradan bir mono anfi almak mantıklı olacak....

hiç bir şey bilmiyordum ses sistemleri hakkında ama 1 hafta gibi bir süre'de zamanım dahi olmamasına rağmen bu kadar bilgi edindim...tüm arkadaşlara teşekkur ederim.......