Navitech Nasıldır ???

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selamlar ;

Linkteki (http://www.hepsiburada.com/productdetails.aspx?categoryid=258265&productid=otdelcdt8600mdt) üründen kullanan yada hakkında bilgisi olan varmı acaba ? Güzel birşeye benziyor ama aldıktan sonraki yorumlar bilmek lazım...Alınır mı acaba ?

Aslında Pioneer3050 ( http://urun.gittigidiyor.com/Pioneer...19597#aciklama) almak istiyorum ama bunu görünce acaba olurmu dedim.Yoksa Pioneer çok iyi görünüyo.

Öyle ses sistemi yapmak niyetinde değilim.Bir teyp iki kolon yapmak istiyorum.Şu an sadece önlerde var ve pek hoşuma gitmiyor.Yorularınızı bekliyorum...

mustafa1339

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navitech marka indaşım var kullanıyorum dokunmatik ekran falan bence çok iyi bir cihaz çok memnunum tavsiye ederim

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kullanan biri çıkmış.. umarım bi kaç yorum daha gelir en azından

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navitech marka indaşım var kullanıyorum dokunmatik ekran falan bence çok iyi bir cihaz çok memnunum tavsiye ederim

Bunlara navigasyon yüklenebiliyor mu?,fiyatıda iyi gibi benzer urunlere göre.Başka kullanan varmı acaba.

egoastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hayırlı olsun karakas :D

karakas44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bakalım,biri ikinci el satıyormuş.Aradım müsait değilmiş.Kendisi arayacak konuşacağız.Daha 3 ay önce almış.tesisat yapmış yetmiyor falan dedi.Bende tesisat yapmayacağıma göre bana uyar :)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende düşünmüştüm bu tür bişey alırsanız resimleri ekler ve yorumlarınızı da eklerseniz bizim içinde faydalı olur.