Navimaster Satış Sonrası Hizmet

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaklaşık 3 ay kadar önce Opel Erdemirlerden Navimaster Marka Navigasyon taktırdırm.Aldığım günden beri ekranda birşey izlerken ses açılıp kapandığında bilgi ekranı ekrandan kaybolmuyordu , illa ekrana birkez daha dıokunulması gerekiyordu . Navimaster ın Genel müdürlüğüne attığım mail sonrasında anında cevap olarak Erdemirler'e gidildiği taktirde arkadaşımız güncelleme yaparak sorununuzu çözecektir tarzında bir mail geldi.Bu cumartesi gittiğimde arkadaş güncellemek için Resetlemeye çalıştı ancak bir aksamı çalışmadığı için resetleyemedi. Genel müdürlüğünü araması sonucu anında ürünün birebir değişimini yaptılar ve yarım saat içinde ekranı değiştirdiler. Tekrar Navimaster servisine hiç bir şekilde yokuşa sürmediği ve anında destek verdiği için teşekkür ederim. thnxx

Bu yazıyı ürün sonrası hizmetin ne kadar önemli olduğunu bildiğim için söylüyorum Yani Navimaster ürününü hem özellik bakımından hemde servis bakımından tavsiye ediyorum.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster Satış Sonrası Hizmet

navimaster tüm cihazlar içinde en uygun en sorunsuz sistem navimaster tr sahibi serkan bey de oldukça alakalı ve yardım sever biridir. bende kullanıyorum ve memnunum.

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

polatts link' Alıntı:
navimaster tüm cihazlar içinde en uygun en sorunsuz sistem navimaster tr sahibi serkan bey de oldukça alakalı ve yardım sever biridir. bende kullanıyorum ve memnunum.

Evet Serkan bey sağolsun birebir kendi ilgilendi.

polatts

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gfb1987 link' Alıntı:
Evet Serkan bey sağolsun birebir kendi ilgilendi.
045thumbsup