Naviin multimedya

BİLDS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Naviin multimedya

impartant link' Alıntı:
ARKADAşLAR BENDE BİR ADET NAVİİN MARKA NAVİGASYON CIHAZI BULDUM IKI AYLIK CIHAZMIş ARAC SATILIDIGI ICIN SAHIBI SATIYORMUş. ANCAK BANA GARANTI KITAPCIGINI HANIMIM YANLIşLIKLA ATTI DEDI. FIYAT 650 TL CIVARI DEDI GARANTI BELGESININ OLMAMASI BENI ENDİşELENDİRIYOR AևIKևASI BU KONUDA TECRUBELI ABILERIMIZDEN FIKIR ALABİLİR MİYİM?

650 Tl iyi fiyat. Garanti olmayışı artık sizin şansınız. Normalde hiç sorun çıkarmayabilir ama belli olmaz.

Ben 1 senedir kullanıyorum. Kışın soguk havalarda kameranın çalışmadıgı olmuştu. Sanırım nemden vs kablolar şasi mi yaptı ne ...  Servise gittigimde kamerayı degıstırdıler. Tabi garantiden.

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Keşke çıkarsada kamera çıkarsa çok pahalı değil bildiğim kadarıyla

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

selam arkadaşlar geçen gün yine bu başlık altında behsettiğim naviin navigasyon+tv anteni+gece görüşlü kamera toplamda 675 tl ye siparişini verdim. Hayırlısıyla iki gün sonra elimde olur. Ancak sipariş verdikten sonra aklıma bir soru takıldı arka plakalıga takılan kameranın tesisatı nerden ulaşıyor navigasyona daha önce hiç aklıma gelmemişti açıkçası.

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
selam arkadaşlar geçen gün yine bu başlık altında behsettiğim naviin navigasyon+tv anteni+gece görüşlü kamera toplamda 675 tl ye siparişini verdim. Hayırlısıyla iki gün sonra elimde olur. Ancak sipariş verdikten sonra aklıma bir soru takıldı arka plakalıga takılan kameranın tesisatı nerden ulaşıyor navigasyona daha önce hiç aklıma gelmemişti açıkçası.

Hayırlı olsun kamera kablosu aracın eşik plastik kısmın altından geçiyor.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

ARKADAŞLAR SİPARİŞ ETTİĞİM NAVİİN NAVİGASYON CİHAZI BİR SAAT ÖNCE ELİME ULAŞTI. NASİPSE YARIN TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. YAŞADIĞIM ŞEHİRDE OPEL SERVİSİ YOK AMA FORD SERVİSİ VAR VE ARKADAŞIM SERVİSİN SAHİBİ SEN GETİR BİZ TAKARIZ EĞER PROGRAMSAL BİR ŞEY YOKSA VE DAHA ÖNCEDE ARACI GÖTÜRÜP KALİPERLERİNİ ORDA YAPTIRDIM. BUNUN İÇİN SERVİSE GİTMEYE GEREK VAR MIDIR? AYRIRCA TV ANTENİNİ VE BLUTETOOTH MİKROFONUNUN GÖZLE GÖRÜLMEYECEK BİR YERE KOYMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCE BU KONUDA YAPAN FİKİR SAHİBİ OLAN ARKADAŞ VARSA BİLGİSİNİ PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM.

emqare

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
ARKADAŞLAR SİPARİŞ ETTİĞİM NAVİİN NAVİGASYON CİHAZI BİR SAAT ÖNCE ELİME ULAŞTI. NASİPSE YARIN TAKTIRMAYI DÜŞÜNÜYORUM. YAŞADIĞIM ŞEHİRDE OPEL SERVİSİ YOK AMA FORD SERVİSİ VAR VE ARKADAŞIM SERVİSİN SAHİBİ SEN GETİR BİZ TAKARIZ EĞER PROGRAMSAL BİR ŞEY YOKSA VE DAHA ÖNCEDE ARACI GÖTÜRÜP KALİPERLERİNİ ORDA YAPTIRDIM. BUNUN İÇİN SERVİSE GİTMEYE GEREK VAR MIDIR? AYRIRCA TV ANTENİNİ VE BLUTETOOTH MİKROFONUNUN GÖZLE GÖRÜLMEYECEK BİR YERE KOYMAK İSTİYORUM DAHA ÖNCE BU KONUDA YAPAN FİKİR SAHİBİ OLAN ARKADAŞ VARSA BİLGİSİNİ PAYLAŞIRSA SEVİNİRİM.

Hayırlısı olsun.Opel servisi TV antenini aynanın üstüne cama yapıştırmış bende görünmüyor.Montajı yaptırdıktan sonra cihazıfotoğraflarsanız sevinirim.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
Bluteooth mikrofonunu tavan aydinlatmasinin icine koyabilirsin cosmoda orjinal mikrofonun oldugu delikli yere.
Tv anteninide camin sag tarafinda dosemenin icine koyabilirsin nasil olsa camada koysan cekmiyor.
Ama takas kisi bunla ugrasirmi o var.

impartant1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

BÜLENT ABİ İLGİLENDİĞİN İÇİN TŞK EDERİM. SABAH ARACA NAVİGASYONU TAKMAK İÇİN USTANIN YANINA GİTTİK AYRICA BLUETOOTH MİKROFUNA GEREK YOK DEDİ USTA VE CİHAZI BAGLADIK ARAMA YAPTI KONUŞTUK HERHANGİ BİR MİKROFON TAKILMADAN CİHAZIN KENDİ ÖZELLİĞİYMİŞ. YALNIZ ÜRÜNÜZ CD ROOM KISMI HERHANGİ BİR CD Yİ OKUMADI VE BAZENDE CD Yİ KABUL ETMEDİ. ONDAN SONRA SONRA ALDIĞIM CİHAZI MAALESEF SÖKTÜ USTA ORJİNAL EKRANIMI TAKTI BOZUK OLAN CD ROOM KISMINI ALDIĞIM YERE TEKRAR KARGOYLA YOLLADIM GARANTİYE GÖNDERİLECEK ŞU AN NAVİGASYONSUZ BİR ŞEKİLDE ARACI KULLANMYA DEVAM EDİYORUM. OYSA ÇOK SEVİNMİŞTİM SANIRIM BU SEVİNÇ BİRAZ ERTELENDİ. ŞU AN YENİ CİHAZIN GELMESİNİ BEKLİYORUM. AYRICA GERÇEKTEN İNSANIN YÜREGİ BURKULUYOR SANKİ ARACIN TÜM KALBİNİ SÖKMÜŞLER. USTA ÇIKARIRKEN İÇİM CIZ ETTİ. NAVİGASYONU TEKRAR TAKTIĞIMDA İNŞALLAH NASIL TAKILDIĞINDA DAİR FOTOLARI YÜKLEYECEĞİM.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

impartant link' Alıntı:
BÜLENT ABİ İLGİLENDİĞİN İÇİN TŞK EDERİM. SABAH ARACA NAVİGASYONU TAKMAK İÇİN USTANIN YANINA GİTTİK AYRICA BLUETOOTH MİKROFUNA GEREK YOK DEDİ USTA VE CİHAZI BAGLADIK ARAMA YAPTI KONUŞTUK HERHANGİ BİR MİKROFON TAKILMADAN CİHAZIN KENDİ ÖZELLİĞİYMİŞ. YALNIZ ÜRÜNÜZ CD ROOM KISMI HERHANGİ BİR CD Yİ OKUMADI VE BAZENDE CD Yİ KABUL ETMEDİ. ONDAN SONRA SONRA ALDIĞIM CİHAZI MAALESEF SÖKTÜ USTA ORJİNAL EKRANIMI TAKTI BOZUK OLAN CD ROOM KISMINI ALDIĞIM YERE TEKRAR KARGOYLA YOLLADIM GARANTİYE GÖNDERİLECEK ŞU AN NAVİGASYONSUZ BİR ŞEKİLDE ARACI KULLANMYA DEVAM EDİYORUM. OYSA ÇOK SEVİNMİŞTİM SANIRIM BU SEVİNÇ BİRAZ ERTELENDİ. ŞU AN YENİ CİHAZIN GELMESİNİ BEKLİYORUM. AYRICA GERÇEKTEN İNSANIN YÜREGİ BURKULUYOR SANKİ ARACIN TÜM KALBİNİ SÖKMÜŞLER. USTA ÇIKARIRKEN İÇİM CIZ ETTİ. NAVİGASYONU TEKRAR TAKTIĞIMDA İNŞALLAH NASIL TAKILDIĞINDA DAİR FOTOLARI YÜKLEYECEĞİM.
Ben boyle cihazlarin serviste takilmasi taraftariyim kardesim.
İlerde problem illaki yasiyacaksin muhatap bulman zor olacak.
Kendi tercihin tabiki
Gule gule kullan