navigasyondan anlayanlar lütfen yardım edebilirmi

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba;

2000 model astra g aracıma opc konsol alıp ortaya navigasyon yerleştirdim. bu konuda hiçbir sıkıntımız yok. gayette kullanışlı ve hoş oldu. ancak aldığım navigasyon bir halta yaramıyor. zorla igo8 yükledim. artık bilmediğimden olsa gerek cihaza da suç bulamıyorum ama kendi özellikleri haricinde hiçbirşey yapılamıyor.
bu arada cihaz navking maxi k280.
geçen gün elimde böyle bir cihaz varken saçma sapan bir işe kalkıştım ve elm327 cihazı aldım. hani programı yükleyip aractaki verileri navigasyondan takip edeyim falan diye. ama akılsız arkadaşım elindeki cihaza 2 haftada zorla igo yüklemişsin o dediğin işi nasıl yapacaksın diyebilirsiniz.
velhasılkelam artık illallah dedim bu ürünü ya kırıp yeni çin malı alacağım. yada bilen arkadaşların yardımı ile içindeki programı iptal edip üzerindeki wince ile işi götüreceğim. hatta eğer winceye geçmem mümkün olursa kendi programını görmek bile istemiyorum. bu konuda acil detaylı ve sağlam bilgiye ihtiyacım var. yardımcı olacak bu konuda değerli vaktini ayıracak arkadaşları telefonla bile arayabilirim yeterki konuyu halledelim.
şimdiden teşekkürler...

opc line

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kolaylik versin Gökhan vallahi anlasam yardimci olmaya calisirim ama bu islerden hic anlamiyorum insallah halledebilirsin.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Kardeşim msn acmiş kapamis cengiz abi resim devre yolladi bana o arada sen yazmişin kardeşim ben yoktum kanka ara konuşalim sikintini pc degilim ben haberin olsun

s3f!k

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maxi K280 Plus İpucu

Windows işletim sistemine girmek için İpucu vermek istedim. Ana Menüde İken sol alt Köşeye 5 Kez tıklayıp daha sonrasında sağ alt köşeye birkez tıkladıgınız zaman Windows işletim sistemine girebilir ve İgor Garmin gibi yazılımları buradan rahatlıkla yukleme yapabilirsiniz.
deneme gibi bir imkanım yok ama bunu bi deneyin.

ayrıca cihazın orjinal yazılımını bozmadan wince ye girmeyi sağlayan menüler var. navigasyon prog. gibi çalışıp menüden tekrar navigasyon yada windows a girebilirsiniz.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

ayrıca cihazın orjinal yazılımını bozmadan wince ye girmeyi sağlayan menüler var. navigasyon prog. gibi çalışıp menüden tekrar navigasyon yada windows a girebilirsiniz.
mahmut abı forumdan bana yollamıstı oyle program yanlıs hatırlamıyosam yuklemıstım gene orjınalıne donmustum ama sormam lazım

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kolaylik versin Gökhan vallahi anlasam yardimci olmaya calisirim ama bu islerden hic anlamiyorum insallah halledebilirsin.

saolasın abi düşünmen yeterli. diğer işten ses seda yok herhalde :)

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle teşekkürler denedim olmadı. bahsettiğiniz diğer program her navigasyona uygunmudur ? eğer uygunsa denemek isterim.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
cengız abı ve mahmut abıye sormak lazım ırtıbata gectınmı ?