navigasyon opel dvd

hipokratim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cyclone

Verdiğin tfl u en kısa zamanda arayacağım, burayada yazarım.Ama ben giresunda olduğum için ankara benim için biraz zor olur.Bugün giresun da cyclone bayisi ve yetkili servisi olan birini aradım görüştük.verdiğim linkteki cihazın aynısını 24 ay garantili olarak satıyor.Tüm soketlerin uyumlu olduğunu söyledi.gidip görüşeceğim en kısa zamanda.Bu cihaz seninki ile aynı olduğuna göre sana bir kaç şey daha sorayım izninle.Bu cihazlarda usb bellek, ipod bağlantısı nasıl yapılıyor.Ön panelde usb ve ipod girişi göremedim resimlerde.Özelliklerinde bu bağlantıların yapılabildiği yazıyor.yoksa cihazın arkasından uzatma kablo veya bir aparat vasıtası ile mi oluyor.Tv anteni , GPS anteni nereye monte ediliyor.Araç için de sırıtan birşeyler yada delme kesme gibi şeyler yapılması gerekiyor mu.Sen bu fonksiyonları kullanıyor musun?

Son düzenleme:

halitkoker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar bu aletten bende aldim ama henuz monte etmedin.Cinde satiliyor GPS haritasi SD kartta yuklu IGO8 diye bisey.
Selim kardes sen bu GPS in antenini nerye taktin

ibrahimaydin5734

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende almak istiyorum kim yardımcı olur.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sd kart yerim bozuldu sd kart yani naviyi acamıyorum arkadaşa verdim arabayı tahminim müzik dinlemek için sd kartı cıkarıp kendi sd kartını takmaya calışmış şimdi sd kart yerim arızalı tabi buradan navi yi çalıştırıyordum cylong servisine bıraktım şimdi telefon bekliyorum inşallah hallolur belki birmilyonkere sd kart deyişimi yaptım hiç birşey olmadı arkadaş elin oğlu yamanmış vallaha ülen sd kart takıyon civi çakmıyorsun diyeceğim olmuyor cok canım sıkıldı sizinle paylaşayımki belki sinirim gecer :mad::mad:dedim cok moral bozucu bir durum yaa..

falcon_78

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
takmayın kafanıza diyecem ama mal canın yongası
inşallah fazla bir masraf çıkmaz

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah olsunda artık masrafı sineye cekeceğiz

natsi2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu teyipten bende de var ama direksiyon kumandası çalışmadı bundan anlayan taka bilen kimse varmı bilginiz varmı acaba

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar bu teyipten bende de var ama direksiyon kumandası çalışmadı bundan anlayan taka bilen kimse varmı bilginiz varmı acaba
aracınıza uygun olan modeli aldığınızdan emin misiniz? astra veya corsa için olan modelse sokette farklılık olabilir.

01- opelim.net'e üye olan kullanıcıların kayıt olurken verdikleri e-mail adreslerinde mutlaka ad ve soyad geçmesi gerekmektedir. Aksi takdirde üyelikleri iptal edilecektir. Daha sonradan e-mail düzenlemesi yapan kullanıcılar, eğer e-mail adresleri belirtilen kritere uymuyorsa üyeliği silinecektir... opelim.net'e üye olan kullanıcılar, kendini ÜYE ARŞİVİ başlığı altında tanıtmak zorundadır. Aksi takdirde açtığı konular ve mesajlar silinecek gerekirse kullanıcıya uyarı verilecektir. Forumda yazılan mesajlardan, tamamen mesaj sahibi sorumludur. Şahısların yazdıkları mesaj ve yorumlardan dolayı www.opelim.net hiçbir sorumluluk kabul etmez.

natsi2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astradan söküldü bu cihaz soketini nerden bula bilirim acaba vectra ya uygun