navigasyon opel dvd

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
bu sd kartın yanında üzerinde ok işareti olan tuşlar ne işe yarıyor, baktım diğer versiyonda nav tuşunun altında setup tuşu var

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Çözemediysen Orj çalıştrdığı program yolu ne ise
IGo8 isimlerini değiştrerek yolu aynı yap.
O kendi programını açtığını sanar ama IGO yu acar.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vallaha halledemedim cihazı getiren arkadaşa bursaya yolladım sözberk el kitabında navi hakkında pek bilgi yok set ayarları içerisinde dediğim gibi navset ayarı yok yada bir hileli tuşu var ben bulamıyorum cengiz abi dediğin işlemi uyguladık ama nafile yada beceremedik.cengiz abi sana göndereyim çalışan navi haritasıyla hallet be abi hırs yaptım.sözberk + işaretleri ekran kalibrasyonu.yanındaki kanal artırma dvd dinlerken şarkıları secmek .cihazdan menmunum aracta 16 saat hiç kapanmadan çalışıyor şimdilik sıkıntı yok.tunerleri bazı kanallarda cızırtı yapıyor bu cızırtı orj. cd 30 dada vardı aynen devam ediyor buna care bulamadık.cihazdan cok menmunum arkadaşlar ses kalitesi cd 30 cok cok kaliteli geri vites kamerası takılı aracı geriye takınca cihaz otamatik kamerayı acıyor.bu cihaz ilk modellerinden. alırken 800 lü çözünürlüklü alın sözberk ve cengiz abi bu teknik konuları daha iyi biliyor bu arkadaşlardan yardım alabilirsiniz.şu navi işinden anlayan ankarada usta yok yaw en cok bu durum beni üzüyor adamlar cihazları satıyor navi işinden anlamıyorlar vallaha calıştıramazsam yenisini alacağım kulandığım navi proğramı eski kafaya koydum.cihazı bursaya yollayınca orj. cd taktım abi arabanın kokpiti sanki bomboş gibi geldi :cry: acil yardım cihaz gelince cengiz abi dediğin işlemi tekrar deneyelim bakalım ne olacak

Son düzenleme:

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
radyoda cızırtı benim cd 30 da var bir türlü kurtulamadık antende değiştim işe yaramadı

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
windows işletim sistemi 5,0 biliyorum acaba 4,2 olabilirmi arkadaşlar bu cihazdan alıp kullanan yokmu

S

sozberk

Bilgi Girilmemiş
selim 7.0" cihazlarda genellikle windows ce net 3.2 kullanılıyor. sanırım seninki de windows ce4.2 net, 5.0 diğer pnalarda kullanılıyor. ben şu mevzuyu anlamadım. bu sorun sonradan mı ortaya çıktı, hatırladığım kadarıyla ilk aldığında da sorun vardı.ama şimdiye kadar hangi navi programını kullanıyordun, buraları hiç anlamadım. diğer taraftan senin adına çok üzüldüm.
eğer yakın zamanda bir astra h ya da vectra c arabam olursa ilk işim bunu alıp takmak olacak. içimden şöyle güzel beyaz bir 1.9cdti triptronik vectra c geçiyor. alır almaz takarı valla.

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
12599409_88i.jpg
sözberk cepmap taktım direk calıştı bunu kullanıyorum araştırsana abi nokıa cep tel için sanırım bunların cözünürlüğü nedir bilmiyorum hangi işletim sistemini destekliyor vallaha onuda bulamadım triptonik şanzımna dikkat et 200 bin den sonra abbas yolcu alacağın aracın km düşük olmasını cok önemli motorda sıkıntı yaşamazsın ama şanzumanla atari gibi oynarsan şanzıman beyni ayvayı yer bilgin olsun vectraların dizeller için en zayıf noktası triptonik şanzıman dikkat et

Son düzenleme:

selim çakır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cengiz abi dediklerini ilettim uygulamışlar ama nafile neyse alınan firmayla görüşecekler cihazın yazılmı neym onu isteyecekler ama umutsuzum