Navigasyon işini hallettim şimdi sıra VANTUZ'da. Bu olur mu sizce?

miralay

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
her şey iyi güzelde konu vantuza yönelmiş...yolda giderken yola mı bakacaksınız yoksa 2,46 inçlik monitörde yolunuzu görmeye mi çalışacaksınız. ??

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
her şey iyi güzelde konu vantuza yönelmiş...yolda giderken yola mı bakacaksınız yoksa 2,46 inçlik monitörde yolunuzu görmeye mi çalışacaksınız. ??
konu zaten vantuzdu, ben mi yanlış anladım yoksa?
o vantuz ekranı görmek için değil, telefonun sağlıklı gps sinyali alabilmesi için cama monte etmekte kullanılacak, yolu da görmeyecek sadece sesli yönlendirmelere kulak verecek, herkesin yaptığı gibi yani...

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et

Yok sesli uyarı olduğu için ekrana bakmaya gerek yok. En güzeli bu hız sınırı uyarısı her yola bölgeye göre hız sınırı yüklü makine de ve hız sınırını geçip geçmediğini söylüyor. Bu yönden güzel.

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et
konu zaten vantuzdu, ben mi yanlış anladım yoksa?
o vantuz ekranı görmek için değil, telefonun sağlıklı gps sinyali alabilmesi için cama monte etmekte kullanılacak, yolu da görmeyecek sadece sesli yönlendirmelere kulak verecek, herkesin yaptığı gibi yani...

Cama değil de arabanın bu havalandırma deliklerine takılanı var onlardan olmaz mı acaba? Sonuçta pda.. Çok da buyuk degil makine...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
valla gps sinyalini düzgün alabilecekse şayet neden olmasın,
ama ben tercih etmem, kışın sıcak yazın soğuk hava gelicek sürekli cihazın sırtına,
yazın soğuk cihazı alıp dışarı çıkınca terleme yapar illaki o da cihazın ömrünü yer...

Burak K.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.burakkaya.net
valla gps sinyalini düzgün alabilecekse şayet neden olmasın,
ama ben tercih etmem, kışın sıcak yazın soğuk hava gelicek sürekli cihazın sırtına,
yazın soğuk cihazı alıp dışarı çıkınca terleme yapar illaki o da cihazın ömrünü yer...

Cama koyuncada yazın güneş ışığı zarar verir cihaza. :)

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Aşağıdaki gibilerden alma yazın sıcakta atıyor

Iphone-PDA-GPS-Arac-Ici-Telefon-Tutucu-Kiti__26644977_0.jpg

kaanrevan

Kayıtlı Kullanıcı
59-Tekirdağ
Siteyi ziyaret et