Navigasyon Hakkında Acil Yardım!!!

adRe j

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navigasyon Hakkında Acil Yardım!!!

vastrac link' Alıntı:
bu forumda çok bir yardım beklemeyin hocam, bu tarz konu açınca fırça atılıp, hakaret ediliyor.
size uğramamışlar şimdilik.

bkz. http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=14307.msg336094#new

Henüz 1 aylik bir uyesiniz ve yaptığınız 6. Yorumda bunu nasil net bir şekilde soyleyebiliyorsunuz ?

Burada yıllardır üye olupta hala okumadigi görmediği konular ile karşılaşan arkadaslarimiz var...

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Zaman zaman sesini yükselten veya haddini aşan cümlelerin kurulduğu nadiren de görülse de, forumdaki arkadaşlarımızın çok büyük çoğunluğu son derece beyefendi, yardımsevere ve kibar insanlardır. Nadiren dangul dungul ifadeler veya kişiler olsa da forumun tamamına maledilmemeli. Ben bir buçuk yıla yakın sürdir forumdayım, gözlemim bu olmuştur. Saygılar.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

harunhoca link' Alıntı:
Zaman zaman sesini yükselten veya haddini aşan cümlelerin kurulduğu nadiren de görülse de, forumdaki arkadaşlarımızın çok büyük çoğunluğu son derece beyefendi, yardımsevere ve kibar insanlardır. Nadiren dangul dungul ifadeler veya kişiler olsa da forumun tamamına maledilmemeli. Ben bir buçuk yıla yakın sürdir forumdayım, gözlemim bu olmuştur. Saygılar.
Abi forumun kalitesi bozulmamasi icin elimizden geldigince bu tip insanlari aramizdan ayiklamaya calisiyoruz.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Dakikasında müdahale edildi bu bahsedilen üyeye. Lütfen bu tür şeyleri tüm foruma maletmeyelim. Keyifli forumlar dilerim.

vastrac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

navigasyon ile ilgili konuları okumaya çalıştım, takdir edersiniz ki çok fazla konu var ve konuların yarıya yakını sohbet.
konu açmamın sebebi daha net ve açık bir şekilde görüş almak idi.  paylaşım sadece daha önce açılmış olan konular üzerinden olacaksa forumda sadece3-5 konu olması lazım.
yeni konular ile daha güncel paylaşımlar yapılamaz mı? çok mu ayıp , sakıncalı bir istek bu.
biri gelir hakaret eder, öbürü gelir bir sürü açılmış konu var önce onları oku der..
unutmayınız ki o konu açıldıysa diğer alternatifler elendiği için açıldı.

6. mesajımda bunu farkettim evet, mesaj sayısı ile ne alakası var anlayamadım..
herkese iyi forumlar.

saygılar
vastrac.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

vastrac link' Alıntı:
navigasyon ile ilgili konuları okumaya çalıştım, takdir edersiniz ki çok fazla konu var ve konuların yarıya yakını sohbet.
konu açmamın sebebi daha net ve açık bir şekilde görüş almak idi.  paylaşım sadece daha önce açılmış olan konular üzerinden olacaksa forumda sadece3-5 konu olması lazım.
yeni konular ile daha güncel paylaşımlar yapılamaz mı? çok mu ayıp , sakıncalı bir istek bu.
biri gelir hakaret eder, öbürü gelir bir sürü açılmış konu var önce onları oku der..
unutmayınız ki o konu açıldıysa diğer alternatifler elendiği için açıldı.

6. mesajımda bunu farkettim evet, mesaj sayısı ile ne alakası var anlayamadım..
herkese iyi forumlar.

saygılar
vastrac.
Dogru soyluyosunuz sizinde dediginiz gibi forumda 3-5 konu olmasi lazim fakat arastirmadan direk konu aciliyor.
Arkadaslar gerekli konular mevcut arastirin dedigi zamanda sizin yaptiginiz gibi tepki aliyor.
Kimse sizi azarlamadiki yardimci olmak icin gerekli konular mevcut dedi.
Sizi azarlayip bize yakismayan sozler sarfeden kisiyede arkadaslar tarafindan mudahale edildi.
Halen neden sitem edip bu platformda insan azarliyorlar diyorsunuz anliyamadim.

vastrac

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
Dogru soyluyosunuz sizinde dediginiz gibi forumda 3-5 konu olmasi lazim fakat arastirmadan direk konu aciliyor.
Arkadaslar gerekli konular mevcut arastirin dedigi zamanda sizin yaptiginiz gibi tepki aliyor.
Kimse sizi azarlamadiki yardimci olmak icin gerekli konular mevcut dedi.
Sizi azarlayip bize yakismayan sozler sarfeden kisiyede arkadaslar tarafindan mudahale edildi.
Halen neden sitem edip bu platformda insan azarliyorlar diyorsunuz anliyamadim.

arzu ederseniz kapatalım artık ben aynı şeyleri söylüyorum , sizler aynı şeyleri söylüyorsunuz.

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ne gereksiz bir polemik yaşanmış ya. Aslında kimsenin alınacağı güceneceği bir durum yok bence. Aslında problem foruma sadece bi göz atıp aklındaki sorunu hemen anlatıp çarçabuk sorununa ve sorusuna cevap alıp gitme isteğinden kaynaklanıyor. Biz forum sakinleri, yeni gelen üyenin kendini tanıtmasını, forum hakkında( nereden duydu, neden üye oldu v.b) bilgiler vermesini, Aracı hakkında(astra J mi H mi, opelin başka bir versiyonu mu, neden opel gibi) aydınlatıcı bilgiler vermesini, sonra da muhabbeti artırıp forumun gediklisi olmasını ve neden sonra bir sorunu olduğunda cevaplamayı bekliyoruz. Yani selamun aleyküm-aleyküm selam benim şu sorunum var çözümü nedir diye sorulduğunda sanırım forum müdavimleri alınganlık gösteriyor ve pardon yani diyor. Sorunu nedeniyle yeni üye olan kişi de sadece şu anki problemi ve çözümüne odaklandığı için hemen olayı kısa yoldan çözeyim istiyor bu nedenle de muhabbete girmek, ayrıntılarla uğraşmak istemiyor. Ve çoğu zaman yeni üyelerle yaşanan polemik bundan kaynaklanıyor. Sanırım, ne forum takılanları olarak bizler yeni her gelen üyeye neden hemen konuya giriyorsun, dur bi tanıt kendini, bi diğer konulara bak dememeliyiz ki bu aşağı yukarı imkansız, denmek zorunda, ne de daha ilk mesajında kişi benim sorunum şu çözümünü arıyorum demeli.Yani olay denge olayı ama bu kadar dengesiz bir dünyada bu nasıl olacak bilemiyorum.

hido_51

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et