navigasyon cihazı ?

sguzel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mesela telefondaki navigs. lar ücretli. acaba bu araçlardakilere de belirli bir ücret ödeniyor mu?

senturk35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sguzel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
telefonda isterseniz ücretsiz navigasyon kullanabiliyorsunuz. GARMIN adlı bir program yükledim n95 e ben kullanıyorum sesli uyarıları çok iyi harita güncel gerçekten çok işime yarıyor.

bi kurcalayayım bakalım becerebilirsem olmaz ise yardımızı isterim :D peki bu araçlar için de aynı durum geçerli mi? ücretlimi?

dtvolkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araçlar için bir ödeme yapılmıyor . alıyorsun kullanıyorsun hepsi o kadar. ürün iyi olduğunu duymuştum. bende mio var 1 sene önce aldım. fiyatı çok iyi imiş

smoke

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piranha ların kendı yazılımı bıraz kotu arkadasım aldı ordan bılıyorum. alır almaz basarsoft un yazımını yukledı. gayet te guzel.

mustafagokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Kesinlikle tavsiye ederim, piranha nın bu modeli çok kullanışlı ve işlevsel (MP3 - MP4 - AVİ ...vb formatları destekliyor)

Ben 4~5 ay kadar kullandım sonra kardeşim isteyince kıramadım ona verdim, kendime de MİO Moov 300 aldım, piranha hem yarı fiyatına hem daha kullanışlı hem de işlevselliği çok daha fazla...

Oldukça şık ve kaliteli bir ürün, ayrıca haritasını internet üzerinden güncelleyebiliyorsun, zaten forum siteleri üzerinden güncel haritaları indiriyor ve SD card ile makinede kullanabiliyorsun...

Hiç düşünme derim, bu fiyata bu kaliteyi kaçırmamak lazım ...

Son düzenleme: