Navi600 navigasyon ekranı sonradan takılır mı ?

dimens

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar yabancı forumlardan birinde gördüm adamlar cd400 takılıysa navi500 takılabildiğini yazmışlar. Takipteyim :)

burakyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navi600 navigasyon ekranı sonradan takılır mı ?

dimens link' Alıntı:
Arkadaşlar yabancı forumlardan birinde gördüm adamlar cd400 takılıysa navi500 takılabildiğini yazmışlar. Takipteyim :)

Abi takip ne  alemde, varmı bi sonuç? Yukarıda bir arkadaş orjinali satılmadığı içinmi takılmıyor, çıkma takabilirmiyiz diye sormuş, bende aynı kafadayım çıkma bulunursa takılır diye düşünüyorum. Orjinal olmazsa takma ma taraftarıyım, çünkü ben sadece orda orta orjinal ekranı olsun arabaya değer katsın istiyorum, yoksa dd oynatmış film  seyrettirmiş benim hiç umrumda değil

harunhoca

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

dimens link' Alıntı:
Cevabınız için teşekkürler. Elbette orjinal üründen çok daha iyi ürünler var ama anladığım kadarıyla özellik kaybı yaşamadan bütün menüleri aynı şekilde kullana bildiğim ancak navimaster var.  Nedense bu ürünlerin arayüzleri pek hoşuma gitmiyor. Zevk meselesi tabi ama bana çok yapma geliyor, youtubedaki videoları izledim hele o mavi wallpaperlar falan gerçekten hoşuma gitmedi ama bu gidişle ya bu şekilde kullanacağım ya da beğenmediğim o ürünlerden birini takmaya mevbur kalacağım.
Aracınız cosmo olduğu için ucuz navilerde maalesef özellik kaybı oluyor. Necvox ve cyclone de kayıp olmuyor, ancak arayüz konusu tercih olayı. Benim araç da cosmo olduğu için biliyorum aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum, bir türlü istediğim özelliklerde tam uyumlu ve görseli iyi bir navigasyon cihazı bulamadım

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

diamond_1707

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba kardeşim bu ekran ile alakalı tevaktur ben bugün sevisi aradım Antalya günlas plaza servisini telefondaki servis elemanı yeni takılan ekranlar ile alakalı bir sorun olabilir dedi .Şu ana kadar bir problem yaşanmadığını ama aracın orijinal ekranı dışında başka bir ekran takılmasını tavsiye etmediğini söyledi. Bende de sport sedan var 2014 navigasyon taktırmak istediğimi söyledim bana aynen bunları söyledi. Aracın sigortalarının ileride atması sonucu navigasyon ekranının ve kabloların zarar görebileceğini filan söyledi bende korktum tabiki ve tabi böyle bir sorun olursa ki olması ihtimal dahilinde diyerek servis bunu kullanıcı hatası olarak kabul edeceğinide ekledi bende vazgeçtim. Ayrıca afl far da taktırsam ne olur diye ekleyince onda da araç ekranında uyarı işareti sürekli yanar bunuda henüz engelleyemediklerini söyledi. Bende dedim içimden yav arkadaş sen ne işe yararsın ki milyarları veriyoruz ama adam gibi bir hizmet veremiyorsunuz diye mırıldandım. Bilgin olsun arkadaşım sen yinede kendi servisinden bilgi al. Herkese kazasız belasız dileklerimle...