NAVI600 Android uyumu?

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Source
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Source

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar iphone 4 telefonum vardi yeni telefon aldim (Samsung S3 Mini) usb,den bagliyorum navi 600 hicbir tepki vermiyor iphone direk calisiyordu navi600 android desteklemiyormu? Bu telefon mp3 calar olarak kullanilamaz mi?

Ynt: NAVI600 Android uyumu?

Ben de CD400'e S3'ü bağlamayı denedim ama telefonda ve arabada gördüğüm tek farklılık telefonun USB'den şarj olması oldu.  :)

Bende CD400 'de s3 ve s1 'i denedim ancak herhangi bir tepki alamadım. Yalnızca şarj etti.

MeRt link' Alıntı:
Ben de CD400'e S3'ü bağlamayı denedim ama telefonda ve arabada gördüğüm tek farklılık telefonun USB'den şarj olması oldu.  :)

:D

bende stil paketli sportta htc sensation xe  denedim görmemişti. :-[

bizim araclar sadece apple ürünlerini algılıyor :D antidroid yani :D

Android cihazlarınızı

Ayarlar
Diğer ayarlar
Usb yardımcı uygulamaları
Belleği pc ye bağla seçeneğini aktif hale getirdiğiniz de araç telefonu bir usb bellek gibi görecektir.

Arkadaşlar Merhabalar... Sırf arkadaşlara vefa borcundan dolayı Foruma üye oldum 

Yeni opel Astra Sedan J Sport Neptün mavisi   

şimdi Android cihazlardaki  uyumla ilgili olarak ;

Telefonu araca Bağlarken usb portuna sokmadan önce USB SEևENEKLERİNDEN  DEPOLAMA MODU USB STOREGE Moduna tıklamanız gerekiyor ( Flash bellek gibi algılaması gerekiyor... Ki müzikler hafıza kartında olması önemlidir...

Ayrıca çok önemli bilgi olarak

Aracımız SONY WALKMAN S SERİSİ VE E SERİSİ GİBİ port a sahip cihazlar ile tam uyumlu çalışıyor... yani İLLEKİ IPOD ALMAK ZORUNDA DEğİLSİNİZ...

Benim Sony S764 modeli mevcuttur...

Ayrıca Cİhaza usb bağlantısı yordamıyla Kart okuyucu ( TRUST MULTİ CARD READER ) ile çok çeşitli kartlarınızıda okuyabilir müzik dosyalarını dinleyebilirsiniz...

Klasör biçiminde kaydetmeniz uygun olur

sorularınız sorabilirsiniz

Saygılar...

mctechnosoft link' Alıntı:
Arkadaşlar Merhabalar... Sırf arkadaşlara vefa borcundan dolayı Foruma üye oldum 

Yeni opel Astra Sedan J Sport Neptün mavisi   

şimdi Android cihazlardaki  uyumla ilgili olarak ;

Telefonu araca Bağlarken usb portuna sokmadan önce USB SEևENEKLERİNDEN  DEPOLAMA MODU USB STOREGE Moduna tıklamanız gerekiyor ( Flash bellek gibi algılaması gerekiyor... Ki müzikler hafıza kartında olması önemlidir...

Ayrıca çok önemli bilgi olarak

Aracımız SONY WALKMAN S SERİSİ VE E SERİSİ GİBİ port a sahip cihazlar ile tam uyumlu çalışıyor... yani İLLEKİ IPOD ALMAK ZORUNDA DEğİLSİNİZ...

Benim Sony S764 modeli mevcuttur...

Ayrıca Cİhaza usb bağlantısı yordamıyla Kart okuyucu ( TRUST MULTİ CARD READER ) ile çok çeşitli kartlarınızıda okuyabilir müzik dosyalarını dinleyebilirsiniz...

Klasör biçiminde kaydetmeniz uygun olur

sorularınız sorabilirsiniz

Saygılar...
açıklayıcı bilgi için teşekkürler.

Geri