Navi 600 Ekran kapatma

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navi 600 de özellikle gece araç kullanırken ekranın kapanmaması olayına takmıştım. Gece yolculuklarında ekranın ışıgını kapatmanın yolunu sonunda buldum  dancee dancee

navi 600 de usb flash diskin kök dizinine attığınız jpeg leri ekranda resim çerçevesi olarak kullanabiliyorsunuz. hatta 10 adet resmi de navi 600 ün hafızasında saklayabiliyorsunuz.

paint te yarattığım düz siyah fonu jpeg olarak kaydettim ve navi600 e yükledim. artık radyo /mp3 dinlerken yada navi kullanırken teybin ışığını kapatmak istediğimde resim çerçevesi menüsünden bu siyah resmi seçmek yeterli oluyor :)

gfb19871

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navi 600 Ekran kapatma

Bence orjinal Navigasyonu olanlar için Çok yararlı bir bilgi. Ayrıca Opelin orjinal Navigasyona ekranı karart seçeneği koymaması büyük bir eksiklik bence

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gfb1987 link' Alıntı:
Bence orjinal Navigasyonu olanlar için Çok yararlı bir bilgi. Ayrıca Opelin orjinal Navigasyona ekranı karart seçeneği koymaması büyük bir eksiklik bence
hep ruslar bulacak değil ya :) bu seferde biz bulduk biz kararttık :)

ben buldum ben buldum :)

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

gfb1987 link' Alıntı:
far ayar dugmelerinin yanindaki ekran isigini kistiginizda navigasyonun ekranida kisiliyor.

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BÜLENT link' Alıntı:
far ayar dugmelerinin yanindaki ekran isigini kistiginizda navigasyonun ekranida kisiliyor.

ekranı kısarsanız geri vites te arka kameranın ışığını da kısmış olursunuz. bu çözüm uzun gece yolculuklarında ekran ışığını tamamen kapatmak için