Nasıllar...? Yorumlarınızı bekliyorum.

yakup

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Allah kaza bela vermesin maşallahları var

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
tüm yorumlar için çok teşekkür ederim. herkesin ellerine sağlık

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
ikisininde ön eklemeler çok çakma durmuş kusura bakmayın ama.. güle güle keyifle binin
estağfurullah neden kusura bakıyım yorum bekliyorum dedim övgü demedim. şuan için maddi olarak çok uygun bir zaman olmadığı için birde açıkcası öncelik olarak görmediğim için ekleme şeklinde oldu düze çıkarsam (arkadaşım da aynı şekilde) güzel bir ön tampon yaptırmayı düşünüyorum, (şöyle sis farı falan olan) benim arka tamponun ekleme olduğu çok belli olmuyor zaten yarısından fazlası orjinal tampona geçme olduğundan kötü durmadığını düşünüyorum.

680.jpg

meftunn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotolarda jantların güzel gelmedi bana ama belki yakından güzeldir bilemiyorum.. farlar güzel duruyo marşpiyel ve spoylerde iyi.. ama ön tamponun makyajlı olsa belki daha iyi olur.. karlıkta önden iyi sayılır ama yandan emanet duruyo.. bence makyajlı tampona bide seat cupra karlığı tak.. gsi alt ızgaraları ve sisleride taktınmı çok daha güzel olur

G

Gökhan_55

Bilgi Girilmemiş
estağfurullah neden kusura bakıyım yorum bekliyorum dedim övgü demedim. şuan için maddi olarak çok uygun bir zaman olmadığı için birde açıkcası öncelik olarak görmediğim için ekleme şeklinde oldu düze çıkarsam (arkadaşım da aynı şekilde) güzel bir ön tampon yaptırmayı düşünüyorum, (şöyle sis farı falan olan) benim arka tamponun ekleme olduğu çok belli olmuyor zaten yarısından fazlası orjinal tampona geçme olduğundan kötü durmadığını düşünüyorum.

680.jpg

evet arkası bir bütünlük içinde durmuş... benmde bu aralar niyetim var sem tuninig 400 civarı bir fiyat çıkartmış komplesi için.. bakalım araştırmaya devam ediyorum bende..

eguzen

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
evet arkası bir bütünlük içinde durmuş... benmde bu aralar niyetim var sem tuninig 400 civarı bir fiyat çıkartmış komplesi için.. bakalım araştırmaya devam ediyorum bende..
aman üsdat çok para 400 YTL ben 200 YTL ye yaptırdım.