Nanocharger hakkında bilgisi tecrübesi oolan var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba Arkadaşlar,

Belki bazılarınız bu ismi duydu, belki duymadı belkide bu ürünü kullanıyor. Bilgisi olan arkadaşlardan yorum rica ediyorum.

http://www.nanocharger.net/

TV8 kanalında Modifiye TV de çımıştı ama kanalı değiştirirken son 10 saniyesini yakaladım. Bu pazar yakalarsam tamamını seyredeceğim.

Bilgi ve yorumlar için şimdiden teşekkürler.

M.YILDIZ

Forum USTA'sı
Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
verdıgın lınkte yeterlı bılgı yer almakta zaten.. mantıga yatıyor ama zaten hava yakıt karısımı araclarımızda olduca guzel sekılde ayarlanıyor zaten. ben bı gelısme olacagını sanmıyorum

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
böyle seyler piyasada cok var.. bor katkılı vs. kimse garanti veremiyor.. ekonomidede büyük rakamlar veremiyor..verseler bile sözde kalıyor..Bu marka veya başkası biri.. ekonomi kullanıcıyla alakalı bence..Ama birşekilde aracına elbet bi katkısı olur..

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astrammm' Alıntı:
verdıgın lınkte yeterlı bılgı yer almakta zaten.. mantıga yatıyor ama zaten hava yakıt karısımı araclarımızda olduca guzel sekılde ayarlanıyor zaten. ben bı gelısme olacagını sanmıyorum

Verilen sitede yerli bilgi bulunmuyor , genel çalışma prensibi anlatılmış. Ben telefonla bilgi aldım , özellikle alt devirlerde verimli olduğunu söylediler , ama tüpün içinde tam olarak ne olduğu ( bor film filiresi = ? ,bor filitresi oksijen mi üretiyor ?) ve emişe hangi oranda ne verdiği pek net değil . Yani havada azot ve oksijen var emişten bu tüpe bağlandığında ek olarak ne veriyor ? (oksijen mi , bor la ilgili başka bir şey mi?) Daha iyi yanma ile verim sağladığı muhakkak ama kullanan , bilen veya takan arkadaşlar varsa onlardan gelen verileri analiz edelim. Yeni teknolojilere açık olmalıyız ama elimizde de olumlu ve kesin veriler olmalı.

Kunteper Canavarı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yav Bunlardan HergÜn Bİnlercesİ Aklima Gelİyor.ÖnÜne Gelen Bunlarin Patentİnİ Alip Satiyor Bende Aklima İlk Gelenİ Yapip Koyacam Pİyasaya Almasaniz BİŞey Kaybetmezsİnİz Bence ArkadaŞlar...

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Denemek lazım..İade edilebiliyor bi müddet kullanılıp ne olursa olsun önyargılı düşünmek bana yanlış geliyor..Bakmışsınız önümüzdeki sezon bunu furyası eser..

Mehmet Gazihan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuning.com.tr
Ben yarın taktırmaya gideceğim..Denemek için..ama benim taktıracağım yerin int. adresi: www.v-charger.com bakalım nası bişimiş..

CeyCeyX

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
seni bekleyecez yorum larini

muratezcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mehmet Gazihan' Alıntı:
Tımam bende merak ediyorum..Araba 0-240 metre yi 2 saniye daha az katederse draglara katılcam..

2 saniye önemli bir süre eğer o kadar başarılı ise hiç durmayalım taktırıalım.
Ama önce Mehmet arkadaşımızdan yorumlarını alalım.

Gördüğüm kadarıyla her iki üründe birbirine benziyor. Her ikiside patent ile Türkiyede üretiliyor.

Artık ayrıntılı açıklama Mahmet arkadaşımızdan gelecek önüzmüzdeki haftaya hem ekonomi , hem performans hemde ürün fiyatı hakkında bilgiler gelecektir.

Selamlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...