N-joy almayı düşünüyorum, yardım lütfen

ekremcan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra G, Njoy almayı düşünüyorum, yardım lütfen

bu gün emektar broadway imi sattım, gelin gibi gitti, ilk arabam olduğu için mi bilmem bir parçam kopmuş gibi oldu.. :cry: ve astra g almayı düşünüyorum.:) elegance ve njoy arasında kalıyorum devamlı. siz ne önerirsiniz???

elegance ların ahşap kaplamalı ön paneli araca bir ağırlık katıyormuş gibi geliyor bana, spor görünümden uzaklaştırıyor aracın iç mekanını(kişisel görüşüm), ama donanım olarak çok iyi görünüyorlar..

njoy lar da gerçekten dikkat çekici:good: ,ve ben bu model üzerine yoğunlaşıyorum, gitgide çekiyor sanki beni:) özellikle merak ettiğim birşey var, bu araçların 2003 modellerinin hiçbirinde yol bilgisayarı yok mu yoksa opsiyonel olarak mı bulunuyor...2003 ve 2004 modeller arasındaki farklar nelerdir?

karar vermek gerçekten güç, tecrübelerinize güvenerek tavsiyelerinizi bekliyorum, teşekkürler.

Son düzenleme:

M@honi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
tabiki elegance 2004 lerde gövde rengi kapı çıtalarıda var sadece Njoydaki gibi siyah zemin far taktırman lazım ondan sonra njoydan hiçbir farkı kalmayacak 2003 Njoylarda yan kapı çıtaları boyalı değil ön kapılarda Njoy yazıyor zannediyorum hiçbirinde yol bilgisayarı yok ve de döşemeleri açık mavi sanırım çoğunun 2004 Njoylarda kapı çıtaları boyalı yol bilgisayarı mevcut vede döşemeleri siyah eğer elegance alırsan Njoyun donamına ek olarak 4 yada 6 tane daha havayastığın olacak dijital kliman olacak yağmur sensörün olacak vs. birsürü şey bence elegance tercih et

selcuk_abanoz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kesinlikle elegance

speedy20

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla önemli olan temiz denk düşürmek.elegance veya enjoy olması bana göre çok önemli değil.

Gökay

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bencede elegance al derim.daha sonra bulabilirsen njoy far ve stop gurubu ile mükemmel oluyor.