Myopel'de Araçlarımız için ücretsiz sağlık kontrolü???

Mert Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
MyOpel'den giriş yaptığım zaman uzun zamandır aklıma takılan bir konuyu sizlere danışmak istedim. Bu bölümde Araç Sağlık Kontrolü yazıyor ve ücretsiz olduğu belirtiliyor. Antalyada Günlasa giderek böyle bir kontrolü yaptırsam nasıl olur sizce? Gerçekten ücretsiz mi sonra 100 kağıt istemesinler :D

06Berkay

Yönetici
Başkan
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Valla ben sağlık kontrolü filan hiç bulaşmadım ama haftasonuna 2 takım (Astra ve Corsa için) Çifte Kupa hediyemi almak için kararlıyım :cool: :D

aDeLaNTe

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağlık kontrolü yapıyoruz diye benim arka kampanaları çıkarmaya çalışırken yamulttular. Frene basınca tak tak ses yapıyordu. Sonrada yenisini takmamız lazım dediler. Bende aracı nasıl aldıysanız öyle teslim edin bana dedim. 2 saat uğraştılar sesi kestiler fakat kampana yamulduğuyla kaldı. Özel serviste yarı fiyatına değiştirdim sonra.100 km gidecekseniz hiç gitmeyin daha iyi :) ben 1 km gitmiştim :D Bu arada aracın yaşından dolayı değişmesi gereken parçaları da size söyleyecek ve fiyat verecekler. Benim araca 3 yıl önce 3500 TL masraf çıkartmışlardı bu sağlık kontrolünde.

Mert Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Sağlık kontrolü yapıyoruz diye benim arka kampanaları çıkarmaya çalışırken yamulttular. Frene basınca tak tak ses yapıyordu. Sonrada yenisini takmamız lazım dediler. Bende aracı nasıl aldıysanız öyle teslim edin bana dedim. 2 saat uğraştılar sesi kestiler fakat kampana yamulduğuyla kaldı. Özel serviste yarı fiyatına değiştirdim sonra.100 km gidecekseniz hiç gitmeyin daha iyi :) ben 1 km gitmiştim :D Bu arada aracın yaşından dolayı değişmesi gereken parçaları da size söyleyecek ve fiyat verecekler. Benim araca 3 yıl önce 3500 TL masraf çıkartmışlardı bu sağlık kontrolünde.

Teşekkürler aman aman kalsın :D

_KILIÇ_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gittim, kaldırdılar havaya gözle baktılar aks körüğü yırtılmış dediler sag sol değiştiririz 200 tl dediler. Gittim dışarda 15 tlye aldım usta 15 dk da değiştirdi 15 tlde o aldı:)

Mert Bahadır

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende gittim, kaldırdılar havaya gözle baktılar aks körüğü yırtılmış dediler sag sol değiştiririz 200 tl dediler. Gittim dışarda 15 tlye aldım usta 15 dk da değiştirdi 15 tlde o aldı:)

60 Bin bakımı için 1000 lira istediler :mad: 400 e orjinal tüm parçaları aldım 20 de işçilik veririm oh mis :D