muro hakkında görüşleriniz !!!

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurtlar vadisinin murosu hakkında ne düşünüyorsunuz bence diziye renk kattı ama hiç hoş bir renk değil sokakta dükkanda markette kahvehanede herkes muronun sözlerini konuşuyor gülüyor halbuki bu adam kanayan yaramızı temsil ediyor dizide o roldeki bir adamın bu kadar sempati kazanması sizcede vahim değilmi
bence pana film bu durumu acilen düzeltmesi lazım

demir-korkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aynen katılıyorum sana Uğur.Süper Esprili biri (iyi adam)şart diziye.Muroyu 3 bölüm diye aldılar reyting düşmesin diye öldüremiyorlar.Atsan atılmıyor-satsan satılmıyor neiş.

Mel-a-ku

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence başlık açarak bile , o ismi gundeme getirip, reklamını yapmış oluyoruz.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muronun rol icabı vermeye çalıştığı mesaj aslında çok ama çok ince o direk dağdakilere sesleniyor en basitinden LANET OLSUN İÇİMDEKİ İNSAN SEVGİSİNE işte bu cümle ile çapulculara gönderme yapıyor düşünün herkesin sempatisini toplayan bu karakteri dağda izleyenler de sizce sevmez,etkilenmez mi? ya da felsefesinden feyz alıp ben ne yapıyorum diye düşünmez mi çünki adamın eylem planlarında hep insan hayatına saygı,insan sevgisi,korumacı yaklaşım,devlete saygı unsurları ön planda e bu adam da melek değil arada rolünün gereğini de yapacak sonuçta film icabı da olsa bölücü zaten aksi durumda devletin ilgili birimleri anında devreye girer merak etmeyin siz

nihatayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hiç izlemediğim bir dizi olduğu halde
arkadaşlarımdan o kadar çok muro sözü duydum k
artık sadece murolu sahneler için izliyorum..

yıkılıyorum.

emperyalist düzenin kapitalizm mağduru burjuva çocukları...gibi

exilegs

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
demeyim dedim ama dicem öbür sezonda mura polatın yanına geçecek merak etmeyin:D:D

AstraG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kurtlar vadisine 1 kere bile bakmadım herkes ne buluyor bu dizide arkadaşlar muro ne araba markasımı bir tür erik çeşidimi yoksa puro mu olacaktı puro bir cin içilen tütün diilmi arkadaşlar

Fætih

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ewt muro filme kısa bir zaman için girmişti ancak.biliyorsunuzki türk televizyon kurumu herşeye yasak geitiriyor.pana filmde böylece espriyle falan dağda olanları anlatmaya çalışıyor.mıroda bunu anlatıyor.bence filme renk kattı.zaten pkk kalleş oldugunu anladı zaten ilerleyen zamanda ya olecek ya da polatın yanına geçecek.

BAYBARS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Muro her nekadar iyi oyuncu olsada KV-TERÖR'ün yayından kaldırıldıktan sonra Pana filmin çıkardığı saçmalıklardan birisidir.
Çünkü artık KV yeni strateji üretemiyor ve bölümleri gündeme uydurmaya çalışıyor.
Doğal olarak son 2 yıldır medyada hızla artan teröristi sempatik gösterme yarışında liderliği almaya çalışıyor (ve aldı).....