Mümkünmü Bu Fiyata Lastik ve Jant??

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
""Arkadaşlar uzun zamandır kışlık lastik ve jant değişimi için dolanıp duruyordum siteleri ve burdaki forum yazılarını.
Geçenlerde tesadüfi olarak taksi şöforü bir arkadaşımla sohbet esnasında bunu söyledim.O da taksi durağındaki tüm şoförlerin lastiklerini aldığı yerle görüşmüş dün.Bu sabah aradı.Onca araştırmalarıma dayanarak verilen fiyatların fazlası ile az olması beni şaşırttı.4 mevsim Michelin Lastik 80YTL:eek: , markasını bilemediğim Jantlar içinde 90 ila 100YTL arası hallederiz denmiş..Bu fiyatlar sadece durakla alakalı yapılabilir dendi ama ucuzdur vardır bir bit yeniği demelimiyim:confused: .Bu akşam gidicem bu konuda bana bir an önce yardım ederseniz çok sevinrim.Teşekkürler..""

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada banada banada:)...

ben dükkanda satarım yahuu 100 ytl ye michelinleri:)...

Adves varsa öyle bişey LÜTFEN AMA LÜTFEN banada adresini ver o lastikçinin yarın gidip alıyım topluca;)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yaa yazıyı tekrar okudumda taksicilerin aldıgı yer demişsiniz?

Ankarada HANGİ TAKSİCİ michelin lastik kullanıyorki???

bütün ticari taksilerde kumho vardır hepsi bunu kullanır;)...

ayrıca bit yeniği şu şekilde olabilir.
lastiklerin raf ömrü 3 yıl kadardır.
tam bu zaman dolarken veya dolduktan sonra iade giden lastikleri geliş fiyatı hatta daha düşük fiyatına taksicilere filan satıyor olabilirler...
cünkü taksiciler 3-4 ayda bir lastik degiştiriyorlar ve kısa zamanda bitiriyorlar...
ama bizim gibi kullanıcılar için tehlike arz eder cünkü 1 lastiği 2-3 yıl gibi bir zaman zarfında kullanıyoruz;)
raf ömrü dolduktan sonra yanaktan yarılma gibi sorunlarda cıkabilir karşımıza;)

skyeye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Lastiğin fiyatı çok da şaşırılacak ucuzlukta değil, 175/65/14 lastiği internette bile 90 YTL+KDV'ye bulabiliyorsunuz ki 165/80/13'te 80 YTL KDV'siz gayet normal.90-100 YTL'ye alınacak jantın kalitesinden şüphe duyarım, jant+lastik şakaya gelmez.Eğer jant almayı düşünüyorsanız Corsa spor paketteki 15" jant ve 185/55/15 lastik ölçüsünü tavsiye ederim...

dragon

Editör
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Samet,Ankara'yı bilmem ama İstanbul'da birçok taksici michelin kullanıyor..Oldukça uzun ömürlü lastikler

AdVeS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
banada banada banada:)...

ben dükkanda satarım yahuu 100 ytl ye michelinleri:)...

Adves varsa öyle bişey LÜTFEN AMA LÜTFEN banada adresini ver o lastikçinin yarın gidip alıyım topluca;)

Sameett yinemi senn :saplak: ,,:rolleyes: ..Evet Samet'cim var böyle bir şey bu akşam gidip bakıcam beğenirsem jantlarıda taktıracağım lastikleri..Akıllı uslu durup bu konuyu sabote etmezsen gider seniniçinde konuşurzz tamammı..;)