Multimedia sistemi hakkında

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün Antalya da bizim arabalar için NAVIMEX OPEL ASTRA J - NAV 9924 HD diye satışı yapılan bir cihaz buldum fiyat olarak uygun hakkında bilgi ve görgüsü olan var mı ?

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Multimedia sistemi hakkında

İlk defa duyduğum bir marka video veya link varsa paylaşın lütfen. Özellikleri nedir?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yavuz Sen bilmiyorsan bircogumuz bilmiyoruzdur, aracina navi takmadan bircok markayi incelemistin ama degdi sanirim okadar arastirmaya.

Antalya daki arkadaslarda yakin zamanda toplu navi alimi konusunda konusuyorlardi sanirim

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

NAVİMEX.....?
Bende ilk defa duydum.

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Yavuz Sen bilmiyorsan bircogumuz bilmiyoruzdur, aracina navi takmadan bircok markayi incelemistin ama degdi sanirim okadar arastirmaya.

Antalya daki arkadaslarda yakin zamanda toplu navi alimi konusunda konusuyorlardi sanirim

Ben bayadır araştırıyordum Özdemir. Öyleki neredeyse yazılım işine girişecektik. Ama emin ol az para ile tüm istediklerime kavuştum :)

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
Ben bayadır araştırıyordum Özdemir. Öyleki neredeyse yazılım işine girişecektik. Ama emin ol az para ile tüm istediklerime kavuştum :)

:) Araci son 1-2 ayda baska bir donanim seviyesine cikarttin eline saglik.

Simdi de ben yavas yavas LPG isini arastirmaya baslayacagim. 6 ay arastiririm 6 ay sonra garanti biter biraz da maddi olarak rahatlarim Temmuz Agustos gibi LPG montajini yaptiririm diye dusunuyorum :)

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

LPG şart ! şahsen ben çok ama çok memnunum :) hadi şimdiden hayırlı olsun.

ASTRA0724

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yavuzozkan link' Alıntı:
İlk defa duyduğum bir marka video veya link varsa paylaşın lütfen. ֖zellikleri nedir?

ürünün sitesi :
http://www.navimex.com.tr/

Ben araç multimedia satışı yapan bir iş yerinde gördüm Antalya da bizzat kutusundan çıkardım inceledim plastik kalitesi filan gayet iyiydi 930 tl fiyat aldım kallitesini bilmediğim için pazarlık yapmadım kendisi son 900 olur dedi .2 yıl garantiliymiş.Montajı anlaşmalı olduğumuz yer var isterseniz 70 tl ye yaptırabilirsiniz dedi.
İnternetten biraz araştırma yaptım astra j de kullanana rastlamadım ama özellikle Honda ve Wolsvagen grubunda tercih edildiğini gördüm youtube de filan videolarını izledim.Hızlı bir cihaza benziyor ama alışveriş sitelerinde daha uygun bir fiyata buldum istanbul da bir satıcı doğubankta  770 tl ye burdan 750 ye alınabilir en kötü ihtimalle ama  kafam karıştı ???

revelation

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Navimaster taktır hiçbir şeyi dert etme derim. :)