MuğLadayımm :(

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arKadaşLar sonuçLarın açıklanması için son saatler çok az bi zaman kaldı . Hayatıma yön vericek son saatLer . ßu okulda özel yetenek sınawlarına girdiğim 3. senem bu senede olmaz sa okulu yakıp gelirim heralde :)

hadi hayırlısı hakkında hangisi hayırlı ise o olsun. Haberi bekliyoruz.

horizon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah kazanırsın muğla çok güzel bir mevkidedir hele muğladaki üniversite ortamı bir başkadır.
herkesin uğrak yeridir kim nereye gitmek isterse istesin mutlaka oradan geçmek zorunda kalır bende bodrumdayım (yatağanlıyım)

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
inşallah kazanırsın muğla çok güzel bir mevkidedir hele muğladaki üniversite ortamı bir başkadır.
herkesin uğrak yeridir kim nereye gitmek isterse istesin mutlaka oradan geçmek zorunda kalır bende bodrumdayım (yatağanlıyım)
aynen öyle walla muğla güsel artı dediğin gibi üni ortamı bambaşka bakalım sonuçlar yarın açıklancakmış salladılar bizi bigün daha yarın görcez nolcak.Sonra hepberaber buluşuruz muğlada :)

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen öyle walla muğla güsel artı dediğin gibi üni ortamı bambaşka bakalım sonuçlar yarın açıklancakmış salladılar bizi bigün daha yarın görcez nolcak.Sonra hepberaber buluşuruz muğlada :)

amma uzattılar haa. Bu arada Beden eğitimi içinde girdiğin bölüm ne?

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
amma uzattılar haa. Bu arada Beden eğitimi içinde girdiğin bölüm ne?
bütün bölümlere ßaşvurdum hepsinde yedeklere kaldım sinir oldum nasıl iş bu yaa okulda 640 kişinin içinden derece yap en iyi 25. ol sonrada yedeklere kal :confused: ama genede şansım war spor yöneticiliği bölümüne girme şansım daha çok ayın 12-13 ünde yedek kayıtları yapılcak o zaman herşey belli olcak ßakalım nolcazz... Walla 3. senem bu seferde olmazsa öğrencilik artık bana uzak bi kelime olur askerlik falan derken herşeyi unuturuz.:cry:

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bütün bölümlere ßaşvurdum hepsinde yedeklere kaldım sinir oldum nasıl iş bu yaa okulda 640 kişinin içinden derece yap en iyi 25. ol sonrada yedeklere kal :confused: ama genede şansım war spor yöneticiliği bölümüne girme şansım daha çok ayın 12-13 ünde yedek kayıtları yapılcak o zaman herşey belli olcak ßakalım nolcazz... Walla 3. senem bu seferde olmazsa öğrencilik artık bana uzak bi kelime olur askerlik falan derken herşeyi unuturuz.:cry:

Egehan sinirlenme bu kadar abi. Hayırlısı ne ise o olsun demiyorumuyuz hep. Sen yine takip et. Peşini bırakma sıra gelir inşallah.

Egehan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaşLar okul olmadı diye dün gece istanbula geri döndüm bu sabah okuldan telefon ettiler kayıt yaptırmaya hak kazandınız diyee kafayı yicektim nerdeysee GİDİYORUMMMMMMMMMMM muğlayaa arkadaşLar ....

hi_cazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ArkadaşLar okul olmadı diye dün gece istanbula geri döndüm bu sabah okuldan telefon ettiler kayıt yaptırmaya hak kazandınız diyee kafayı yicektim nerdeysee GİDİYORUMMMMMMMMMMM muğlayaa arkadaşLar ....

hadi bakalım. Hayırlı olsun. Ben sana bırakma peşini demiştim. Çok sevindim adına. Bu güzel aracınıda yanında getirmeyi unutma.