muğlaa

O

opelciii

Bilgi Girilmemiş
Ynt: muğlaa

selam arkadaşlar, muğlada bende varım:) 1.3 sport dizel...

baran35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1 AY ÖNCE ALDIĞIM OPEL ASTRA 1.3 DİZEL SPORT PAKET ARACIM HAKKINDA KAFAMA TAKILAN SORULARI SORMAK EĞER İŞLEM YAPILMASI GEREKİYORSA YAPTIRMAK İÇİN ANNEM,EŞİM VE BEN BU BAYİYE GELDİK VE SORDUĞUM SORULARA BURADA ÇALIŞAN VE ARACI KENDİSİNDEN ALDIĞIM ÖMER BEY GAYET NAZİK Bİ ŞEKİLDE SORUNLARIMI DİNLEYEREK BİZİMLE İLGİLENDİ.AMA BURADA DİĞER ÇALIŞAN ÖZLEM ÖZAN KESPİÇ ADINDAKİ KENDİNİ PAZARLAMA MÜDÜRÜ OLARAK TANITAN ŞAHIS BENİMLE GEREKSİZ VE MÜŞTERİ-SATICI İLKELERİNE UYMAYAN Bİ TARZDA SESİNİ YÜKSELTİP EŞİM VE ANNEMİN YANINDA BANA TERBİYESİZ,SEN KİMSİN,SEVİYESİZ,SEN MÜŞTERİYSEN BENDE BURANIN MÜDÜRÜYÜM GİBİ YAKIŞIKSIZ UKALA ŞEKİLDE DAVRANARAK FİRMANIZI ZEDELEMİŞTİR BENDE BUNUN ÜZERİNE BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜNDEN,TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜNE KADAR BU ŞİKAYETİMİ İLETİP HATTA BU ŞAHIS VE KONUYLA İLGİLİ FORUM AÇARAK ŞİKAYETİMİ HER YERE İLETECEĞİM.KONUNUN SONUNA KADAR TAKİPÇİSİ OLACAĞIM.

Admin:
Forumda büyük karakter kullanmak yasaktır.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Yaşadığınız olaya üzüldüm.Ömer arkadaşımdır.Arabamıda ondan almıştım.Oldukça ilgili ve yardımsever bir kardeşimdir.
Servis tarafındada Egemen Bey, Hande hanım ve diğer arkadaşlarda oldukça ilgililer...
Tekrardan geçmiş olsun.

bbirkank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam bende astrası olmak üzere olan biri olarak araç hakkındaki görüşlerinizi ve izlenimlerinizi merak ettim, herkes memnunmu bu güzelim araçtan, şikayeti olan varmı, birde muğladaki bayiden almamayı düşünüyorum çünkü araç fiyatlarında çok katılar...

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Merhaba,
Hangi araca ne kadar fiyat aldınız?Bilgi verirmisiniz?Arkadaşlarım var Ermaşda yardımcı olabilirim.
Selamlar

bbirkank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Selam enjoy manuel 1.4 140 hp 44.000 tl son durum, sağolsun ömer bey çok samimi ve sıcak davranıyor ama fiyat konusunda aynı sıcaklığı hissedemedim, hafta sonu Ankara'ya emektar toyotamızı satmaya gidiyorum, bakalım Ankara daki opel bayilerinde durum nasıl, bu arada akvaryum formdan da tanıyorum sizi, burdaki bayinin biraz daha indirim yapacağı hiç aklıma yatmıyor ama benim için bir fiyat alabilirseniz çok sevinirim....

marmarislife

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

muğlalı astra sahibi arkadaşlarımız varmı ??? ben gökovalıyım ama bodrumda oturuyorum.

bugrakorkmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
gmail.com

Yes :)

fajarta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bende mugladan aldim ama ayda bir yada iki kez muglayi goruyor o yuzden servis veya satisla hic muhatap olamadim ama satis konusunda amator ruhlu olduklarino biliyorum alici degilim gozuyle bakmadigi icin arabayi bile anlatmiyordu bende kac para olur dedim  52500 dedi aldim dedim ciktim morarmisti biraz arkadas :)