Muayeneden geçemedim, 215*50*17 Astra J Jantı olanlar bakabilir mi?

earl-2000

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: Muayeneden geçemedim, 215*50*17 Astra J Jantı olanlar bakabilir mi?

Arabanın kapı etiketine bakılır diye bir yönetmelik yok, araca uygunluğuna bakılır diyor ve araç katoloğunda uygunluğu konusu referans vermiş. Neyin davasını yapıyor şaşkın insanlar, kaç tane arabanın kapısında ebat yazan bant var? Sök git muayeneye hocam, seve seve geçirecekler.

HasanM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.urvakoyu.com

earl-2000' Alıntı:
Arabanın kapı etiketine bakılır diye bir yönetmelik yok, araca uygunluğuna bakılır diyor ve araç katoloğunda uygunluğu konusu referans vermiş. Neyin davasını yapıyor şaşkın insanlar, kaç tane arabanın kapısında ebat yazan bant var? Sök git muayeneye hocam, seve seve geçirecekler.

Aynen katılıyorum. Benim kapıdaki etiketin yarısı kopmuş gitmiş, etiketi soran yada bakan olmadı muayene sırasında.

Odak Dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.odakdynamics.com

Arkadaşlar yaşananları söylüyoruz, eskiden kapı etiketlerinde 17-18-19 aracın tüm opsiyonları yazardı, artık araç üzerinde hangi lastikle gelmişse onun ebadı yazıyor.
3 yıl önce Opc jant takıp showroomdan sattığımız Astra muayeneye girdiğinde kapıda 16" yazıyor diye muayeneden geçmedi.
Onun üzerine TüvTürk ile görüştük ve önceki mesajda yazdığım bilgileri verdiler, araç kataloğundan bu ebadın opsiyonel bulunduğunu gösterin diyor.
Kapıdaki etiket tabiki kimi arabada yok kimisinde yırtılmış vs.
Yakın arkadaşım Insignia Cosmo kapısında 18" ebatları yazıyor, etiketin üzerine siyah sticker yapıştırdık 20" opc jant ile geçti.