Muaneden kaldim

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra j 2013 kasa aracim var geri lambasinin digeri yanmiyor diye birakti bugun elektirikcige gidicegim yol bilgisayarinda ariza ikazida yanmiyor

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim kadarıyla geri lambası tek olması lazım. Diğeri sis lambası diye biliyorum alla alla.

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Artık birçok araçta geri lambası tek. Astra da bunlara dahil. Boşuna elektrikçiye gitmeyin.

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Astra j 2013 kasa aracim var geri lambasinin digeri yanmiyor diye birakti bugun elektirikcige gidicegim yol bilgisayarinda ariza ikazida yanmiyor

Vay be TÜVK muayene hayati bir konu yakalamış ve sözde geri vites lambasının biri yanmıyormuş ve muayeneden geçememişsiniz. Vatandaşı sudan sebeplerle muayeneden geçirmezlerken 70-80 model reno tofaşlar bir kerede geçiyor. Üstelik çoğunun yol tutuşu da frenleri de bozuk ilaveten hepsi tüplü leş gibi kokuyor arkalarında kimse durmak istemiyor. Adalete bakın...

BayV

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Simdi tekrar ugrasacagim dediniz gibiymis geri vites isigi tekmis bende yeni aldigim icin bilmiyordum hadi ben bilmiyorum oraya tonlarca araba gidiyor bu nasil bir bilgisizliktir herkez dayi oglu amca oglu işe alirsa olacagi bu

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Fıkra gibi...2018 yılında enteresan bir sebep bulmuşlar..