Mtv

fanta14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bana söylenen şuydu ; Şimdi alırsan hem geçen temmuzu hem bu ocağı ödersin yani iki ayda iki defa ödersin yada araç burda ocağa dek bekler ocakta bir tane ödersin dediler. Nerdeyse bütün bayiler aynı şeyi söyledi. İlk vergiyi de ödemiyorlar. Bana dedikleri bu. Yani siz ocak ayında aldığınızda bir vergi ödemek durumunda kalabilirsiniz gibi düşündüm ben. Yani bana söylenen böyleydi. Bikaç sigortacıyla görüştüm onlarda bayilerin MTV i ödemeyeceğini söylediler.Hatta bir de imza attırıyorlar MTV yi bayiden talep etmicem diye.

petro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
onlar ocak 2010-temmuz 2010 u ödemişler zaten..ocak 2011 i neden ödesinler?? normali de bu zaten...

fanta14

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O kadarını ödese problem yok benim aldığım bayi hiçbirini ödemiyor.Hatta diğer bayilerde aynı şeyi söyledi. YUkarıda da belirttiğim gibi aralık ayında araç aldığınızda hem aralıkta ( geçen temmuz için ) hem ocakta ödüyorsunuz. en azından benim durumum öyle.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
O kadarını ödese problem yok benim aldığım bayi hiçbirini ödemiyor.Hatta diğer bayilerde aynı şeyi söyledi. YUkarıda da belirttiğim gibi aralık ayında araç aldığınızda hem aralıkta ( geçen temmuz için ) hem ocakta ödüyorsunuz. en azından benim durumum öyle.

eee tabi sonra 1.000TL indirim yaptık derler tabi zaten aracın vergisi 700TL :) 300TL de bayi indirimi oluyor işte..