Mtv

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: MTV

trk_187 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=981.msg19893#msg19893 date=1301310193]
arkadaşlar, aracınızı aldığınızda mtv ödenmiş halde mi aldınız? yoksa siz mi ödediniz? benim araçta mtv dahil değildi bir ay içerisinde ödemem gerekiyor.
sn hllb bugun sizin mesajdan sonra internet vergi dairesinden kontrol ettim. benimki de yatmamıs gozukuyor ve son tarih olarak 11 nisan da ilk taksidi odemem gerektigini gosteriyordu..

bayiyi aradım. sakın odeme yapmayın dediler. mtv'nin ilk taksidi ödenmi fakat araçlar yei ldugu için mali kayıtları sistemde geç guncelleniyormus...

lutfen sizde bayinizi arayın
[/quote]
uyarın için teşekkür ederim ancak zaten benim bayinin duvarlarında yazıyordu mtv size ait diye. zaten bugün telefonla da konuştum ben ödeyecem. ankaraya has bir şey mi bilmem ama 'yaramaz06' da benle aynı durumda

türk_187

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.umithc.blogspot.com

bence bayiyi sıkıştırın... hayal kırıklığına ugradığınızı vs. soyleyin...

benim fatura da 2.300 tl eksik gocukuyor bugun aradım.. bir bakayım dedi.... bayan... ama beni bayacak mı bilmiyorum....

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

trk_187 link' Alıntı:
[quote author=hllb link=topic=981.msg19893#msg19893 date=1301310193]
arkadaşlar, aracınızı aldığınızda mtv ödenmiş halde mi aldınız? yoksa siz mi ödediniz? benim araçta mtv dahil değildi bir ay içerisinde ödemem gerekiyor.
sn hllb bugun sizin mesajdan sonra internet vergi dairesinden kontrol ettim. benimki de yatmamıs gozukuyor ve son tarih olarak 11 nisan da ilk taksidi odemem gerektigini gosteriyordu..

bayiyi aradım. sakın odeme yapmayın dediler. mtv'nin ilk taksidi ödenmi fakat araçlar yei ldugu için mali kayıtları sistemde geç guncelleniyormus...

lutfen sizde bayinizi arayın
[/quote]

siz hangi bayiden almıştınız?

çellocu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mtv

bayi vergi tutarını bana ödedi bende gittim yatırdım 218 TL.