Mtv kampanyaları hangisinden yararlanmalı

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar  bildiğiniz gibi bir çok banka  mtv  kampanyası yapıyor  
hangisinden  yararlanmalıyız  sizce?  
benim ilgimi çekenler    
1- bunusun  kampanyası   sonax ta   250 tl lik bir  boya  korumalı temizlik paketini 125 liraya  veriyor bir de  trafik seti  hediye ediyor
2- halkbank advantage nin   100  tl lik yakıt alınca  10  tl  puan veriyor  

diğer  bankaların kampanyaları hakkındada   bilgi paylaşalım  

NewPa1n

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.opelsizasla.com
Ynt: mtv kampanyaları hangisinden yararlanmalı

Ben garantiden ödedim mtv'yi sonax daki indirimi hak ettim ama kullanmayı düşünmüyorum, biaralar akaryakıt kampanyalarrını takip ederdim artık uğraşamıyorum, okadar çok banka okadar çok kampanya varki biyerden sonra millet kafayı sıyrıyor :)

ebony

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Boya koruma koruma işini SONAX'a yaptırmak yerine amatör olarak kendiniz yapabilirsiniz. Ama merak ve zaman meselesi. İşin içine girince çok dallanıp budaklanıyor, ama değer diye düşünüyorum (en azından stres atmak için). 1 aydan beri oldukça detaylı olarak bu konudaki yerli/yabancı pekçok site ve dökümanı okudum, gerekli malzemeleride büyük oranda tamamladım, havaların güzel olduğu bir hafta sonunda ilk boya koruma macerama girişeceğim. (Fotoğrafları ayrıca paylaşırım). Araca zarar vereceğim diye korkmayın, kullanacağınız hemen hemen tüm ürünler amatör kullanıma yönelik, yani risk-free. Eğer bir ucundan başlamak isterseniz aşağıdaki adres güzel bir başlangıç noktası olacaktır.

http://www.skodaturkey.com/

erdem2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

doctormurat link' Alıntı:
arkadaşlar  bildiğiniz gibi bir çok banka  mtv  kampanyası yapıyor 
hangisinden  yararlanmalıyız  sizce? 
benim ilgimi çekenler   
1- bunusun  kampanyası  sonax ta  250 tl lik bir  boya  korumalı temizlik paketini 125 liraya  veriyor bir de  trafik seti  hediye ediyor
2- halkbank advantage nin  100  tl lik yakıt alınca  10  tl  puan veriyor 

diğer  bankaların kampanyaları hakkındada  bilgi paylaşalım 

ben boya korumayı sonax ta yaptırdım. "sonax nano boya koruma" paketi olarak geçiyor.
uygulama boyunca aracın başında durdum ve uygulamayı yapan ustayla bol bol konuştuk. uygulamayı yaptırdığımda bahsettiğiniz kampanya mevcuttu. kampanyadaki uygulama "sonax boya temizleme parlatma ve koruma". ustanın söylediğine göre kampanya dahilinde yapılan boya koruma sadece cilalı yıkamadan ibaretmiş. normal boya korumayla alakası olmadığını söyledi.

memberger

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et

125 TL'ye cilalı yıkama mı yapıyorlar???  çekiççç

Ben geçen hafta aynı fiyata Meguiars'da boya koruma yaptırdım. Hediye olarak motor koruma da yaptılar.

Bankaların promosyon diye kakalamaya çalıştığı şeylere dikkat etmek lazım, bedel karşılığında hediye gibi sundukları hizmetlerin içeriğini yerinde araştırmak lazım. Eğer bedavaysa denenebilir diyeceğim ama geçen sene bir arkadaşımın başına gelen bedava hizmetlere bile kuşkuyla yaklaşmama neden oldu. Cardfinans'ın bir kampanyası vardı. Ziebart'ta ozonla temizlik kampanyası!!! Yaptıkları şey aracın içine ne idüğü belirsiz havayı sıkmak. Kokudan 3 gün araca binemediler valla. Hiçbir faydası olduğunu düşünmediğim gibi, sağlığa zararlı olması kuvvetle muhtemel.

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Arkadaşlar ucuz etin yahnisi yavan olur...  Hele de işin içinde bankalar varsa  asla hemen bir hevesle  bilmediğiniz içerikteki boya koruma paketlerine koşmayın. öncelikle  işlemi yaptıracağınız yeri arayıp  işlemin nasıl ve hangi malzemelerle hangi şartlarda yapılacağını ve işlem sonucunu detaylı bir biçimde öğrenin. 

Xantorus

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar sitesinden  görebildiğim kadarı ile  buradaki link e tıklayınca  exel dosyası olarak  geliyor 
http://www.sonax.com.tr/content/pages/uygulamalar.asp?m=6

1 SONAX CAR WASH uygulaması ile otomobilin dış temizliği sağlanır.

2 Otomobil yüzeyi SONAX CLAY ile endüstriyel ve kimyasal tozlardan arındırılır.

3 Otomobil yüzeyinde bulunan reçineler SONAX REևİNE TEMZİLEYİCİ ile, ziftler SONAX ZİFT-KATRAN TEMİZLEYİCİ ile temizlenir.

4 SONAX ևİZİK GİDERİCİ ile otomobil yüzeyinde bulunan tüm kılcal çizikler ortadan kaldırılır.

5 SONAX NANO POLISH ile otomobil yüzeyindeki tüm hologramlar (hareler) giderilir. SONAX HOLOGRAM SPREY ile hologramlar kontrol edilir, gerekirse işlem tekrarlanır.

6 SONAX POLISH WAX ile otomobil parlatılır.

7 SONAX HART WAX ile otomobilin koruma işlemi yapılır.

8 SONAX HART WAX uygulaması sonrasında otomobil 30 dakika beklemeye bırakılır.

9 30 Dakika sonunda SONAXMIKROFIBER HAVLU ile otomobil yüzeyi silinir, parlatılır.

10 Check işlemi yapılarak uygulama sonlandırılır…

uygulama bu  sonax hart wax ile  boya koruma yapılır  diyor  ama  ne kadar işe  yarar bilemiyorum 

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bunların hepsibi yapıyorlar mı acaba?
zannetmem bunların hepsi baya masraflı olur çok işlem var çünkü
sadece clay bile baya bir zaman alıyor yapması

opel izmir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Murat Bey merhaba,

Yukarıda bahsettiğiniz ve 10 adımdan oluşan SONAX işlemi için ne kadar ücret isteniyor ve süre olarak ne kadar sürüyor, bilginiz var mı?

Saygılarımla,

GöKHaN2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

opel izmir link' Alıntı:
Murat Bey merhaba,

Yukarıda bahsettiğiniz ve 10 adımdan oluşan SONAX işlemi için ne kadar ücret isteniyor ve süre olarak ne kadar sürüyor, bilginiz var mı?

Saygılarımla,

Bu adımlar birgünden fazla gibi. :)