Mtv kampanyaları 2012

beydeba08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu navking i nereden alabiliriz indirimli olarak.halkbankın kampanyası güzelmiş ama acaba nasıl alabiliriz.

İBRAHİM29

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
işbankası ile ilgili bir kampanya var mı acaba?
benim için en iyi tarafı taksit imkanı :)

duyarsan banada haber ver bahadır...;)taksitsiz olmuyor...500 tl vergi yatırıyorum...gelde kızma...bu vergiler arabadan sogutuyor beni...

bu arada kampanyayı aksarayda kullanabileceğimiz bir yer olsun...:D

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
1. KAMPANYA
SONAX-TURK TELEKOM KAMPANYASI

SONAX başarılarına bir yenisini daha ekleyerek Türk Telekom ile ortak kampanya çalışmasını hayata geçirdi.

SONAX başarılarına bir yenisini daha ekleyerek Türk Telekom ile ortak kampanya çalışmasını hayata geçirdi.
22 Haziran'da başlayacak olan kampanyadan yararlanmak için www.kuponnow.com sitesine üye olarak, KUPONNOW boşluk başında "0" olmadan alan koduyla ev telefonunuzu yazıp 6616'ya SMS gönderin. Gelen kampanya şifresini KuponNow sitesinde üyelik bilgilerini doldururken "Türk Telekom Şifresi" alanına yazarak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

AVANTAJ 1
  • SONAX DETAYLI İÇ TEMİZLİK VE STERİLİZASYON
  • SONAX OZONLA DEZENFEKSİYON VE STERİLİZASYON
  • SONAX KLİMA DEZENFEKTE
  • SONAX KOLTUK KORUMA
  • SONAX OTOMOBİL YIKAMA
Uygulamaları bir arada 650 TL yerine 390 TL

AVANTAJ 2
  • SONAX KLİMA DEZENFEKTE
  • SONAX FORMEL YIKAMA
Uygulamaları bir arada 120 TL yerine 59 TL

NOT: Uygulamalardan faydalanmak için, herhangi bir SONAX Uygulama Bayimize, Türk Telekom tarafından gönderilen şifreyi göstermeniz yeterlidir.

2. KAMPANYA
SONAX-GARANTİ BONUS MOTORLU TAŞITLAR VERGİSİ KAMPANYASI

Ve Yılın Beklenen Kampanyası Başladı… SONAX’ın artık geleneksel hale gelen Motorlu Taşıtlar Vergisi Kampanyası 1 Temmuz – 1 Eylül tarihleri arasında tüm SONAX Uygulama Merkezlerinde!

Sonax ve Garanti Bonus işbirliğinde düzenlenen kampanya kapsamında, Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Garanti Bonus’uyla ödeyen herkese SONAX MTV Paketi, 500 TL yerine 195 TL ve 8 taksit olarak yararlanma imkanıyla sunuluyor.
Kampanya 1 Temmuz – 1 Eylül 2012 tarihleri arasında Bonus üyesi tüm SONAX Uygulama Merkezleri’nde geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni Garanti Bonus kartıyla ödemeniz ve gönderilen SMS’i Sonax Uygulama Merkezi’nde göstermeniz yeterlidir.

SONAX MTV PAKETİ
· Sonax Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma
· Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon
· Sonax Klima Dezenfeksiyon
500 TL yerine 195 TL ve 8 taksit olarak ödeme imkanı
Ayrıca; uygulama yaptıran herkese Sonax Cam Suyu (2lt) Hediye!

Kampanya Şartları:
· Kampanya binek araçları içermektedir. Long (SUV, Hafif Ticari, E Sınıfı ve üstü) araçlarda fiyat %25 arttırılarak uygulanır.
· Kampanyaya Bonus, Flexi, Money Visa, Shop&Miles kredi kartı ve American Express dahildir.
· Bir müşteri ve bir GSM numarası en fazla bir defa bu kampanyadan faydalanabilir.

böyle bir kampanya da var bilginize... :)
detayları ilgili firmanın sayfasından öğrenebilirsiniz... katılım mesajı falan gerekiyor, onu göndermeden ödemeyin sakın :D
Ben ikinci kampanyayı düşünüyorum... İzmir sonax la iletişime geçeceğim... randevu mandevu falan gerekiyorsa alıcam...

Son düzenleme:

orucreis

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yapı Kredi world kart ile www.gib.gov.tr'den 6 taksitle ödenebiliyor. Bosch Car Service'ten ücretsiz check up, Otostart.com'da lastik ve akü dışındaki tüm ürünlerde %20 indirim ile beraber. tüm Yapı Kredi kredi kartları ve TEB Worldcard'lar dahildir. Albaraka, Anadolubank ve Vakıfbank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.

ksk_corsa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar bugün sonax'a gittim mtv'mi bonusla ödediğimi bildirip mesajı gösterdim, neler yapılacağını sordum, adamlar güzelce anlattı aracı inceledi... 5 saat sürecek uygulama dediler, aracı bıraktım öğlen gittim aldım...
Gerçekten güzel olmuştu...

Yapılan işlemler:
· Sonax Boya Temizleme, Parlatma ve Koruma
· Sonax Ozonla Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon
· Sonax Klima Dezenfeksiyon

Normal Fiyatı 500 TL Bonusla yapılan Ödeme sonucu 195 TL...

Düşünen varsa tavsiye ederim, araba çok matlaşmıştı, iyi parladı :D

270720124543.jpg

270720124545.jpg

270720124554.jpg

270720124556.jpg

270720124557.jpg

270720124558.jpg

270720124559.jpg

270720124560.jpg

270720124561.jpg

vectra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de mi yaptırsam acaba :) 195 TL yi kaça bölüyorlar :)

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özgür güne bu şekilde başlamak süper oldu :). En sevdiğim şey 3 arabanın MTV'sini yatırmaktır, o nedenle Ocak ve Temmuz aylarını iple çekiyorum :).

GARANTİ BANKASI: 1-31 Temmuz 2012 tarihleri arasında Motorlu Taşıtlar Vergisi’ni İnternet Şubesi’nden ödeyen herkese Carwax Boya Yüzeyi Temizleme Teflon Cila Koruma, Antimic Anti Bakteriyel Koruma ve Ozonlama Sistemi işleminde %55 indirim!
Hemen Garanti İnternet Şubesi’ne girin, hesabınızdan ya da kredi kartınızı kullanarak MTV ödemenizi yapın, sadece 145 TL’ye aracınız ilk günkü gibi parlak ve tertemiz olsun.

İzmir'de bayilikleri yok galiba.

opelmi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben randevu aldım carwaxdan yaptırıyorum.