mp3 ün sesini yükseltmek?

f_koca5055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar taşınabilir mp3 ü arabamda kullanmak için neler yapmalıyım?arabanın aux girişini kullanmak istemiyorum.acaba bir anfi alsam bunuda arabanın hoparlörlerine bağlasam olur mu?olursa almam gereken anfi kaç watt olmalı?benim araba corsa c 2005 hoparlörler orjinal, hoparlörlerin zarar görmemesi için kaç watt lık bir anfi benim işimi görür?ben steore ve 4 çıkışlı bir anfi olmasını istiyorum.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Orjinal hoparlörler zaten teybin kendi besleyebileceği özelliklerde değil mi neden ayrıca bi anfi bağlamak istiyosunuz ki?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
o şekilde olmaz da
4 kanal bir amfiyi aracın hoparlörlerine bağlatın.
daha sonra mp3 playerı aux girişinden çalıştırın.
böylece zaten mp3 playerı amfiye girmiş olursunuz.
diğeri anlamsız olur çünkü sedece amfiye hoparlör bağlanmaz.amfiyi açmak için neyle tetikleyeceksiniz?

not:bu arada aracın orjinal hoparlörleri amfiye sürmek için uygun değildir.max gücü zaten orjinal ana ünite çıkışı gücüdür.

f_koca5055

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o şekilde olmaz da
4 kanal bir amfiyi aracın hoparlörlerine bağlatın.
daha sonra mp3 playerı aux girişinden çalıştırın.
böylece zaten mp3 playerı amfiye girmiş olursunuz.
diğeri anlamsız olur çünkü sedece amfiye hoparlör bağlanmaz.amfiyi açmak için neyle tetikleyeceksiniz?

not:bu arada aracın orjinal hoparlörleri amfiye sürmek için uygun değildir.max gücü zaten orjinal ana ünite çıkışı gücüdür.

ama işte ben teyibi aradan çıkarmak istiyorum çünkü ona aux yaptım ve ses mono aynı zamanda arka hoparlörlerde çalışmıyor,bu yüzden mp3 playerdan direk anfiyle sesi yükselterek hoparlörlere vermek istiyorum olur mu bu şekilde?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
teknik olarak olur da kullanım pratik olmaz.
amfi için power kablosu çekmen gerekli.
sonra mp3 le amfiyi bağlamak için bagajdan ön tarafa bir kablo gelmeli.
mp3 ü açınca amfin otomatik açılmayacağı için amfiyi açmak için bir anahtar ve kablo gerekli.
ama en sorunlusu amfiyi aracın normal hoparlörlerine bağlamak için amfiden her hoparlöre kablo götürmelisin.
ve son olarak tekrar yazıyorum:aracın normal hoparlörleri amfiey girmek için uygun değiller.

Son düzenleme:

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
En pratik çözüm teybi değiştirmek sanırım bu konuda...İstediğiniz tarz bi uygulama pek kullanışlı olmaz gibi...

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
En pratik çözüm teybi değiştirmek sanırım bu konuda...İstediğiniz tarz bi uygulama pek kullanışlı olmaz gibi...

Aynen amfi alacaginiza, o para ile aux girisi olan teyp alin aux girisi orjinal yapin kullanin

astraopc

Yönetici
Moderatör
52-Ordu
Siteyi ziyaret et
bakin en temizi yeni teyp almak baska kolay yolu yok... bu teypler 250 tl civari... sizden cikanida 200 e satarsiniz zaten... 50 tl ye de kablosu vs alinir...