MP3 çalar eki ve orta konsol boyama Corsa C

CorsaBoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar kaset çalar çıktıktan sonra ucuz bir mp3 çalar taktırdım fakat genıslık butun corsa c cılerın derdı plastık sıyah renktı orta konsoldada çizilmeler vs vardı renk farkı olmadan hepsını aynı renge çevirdim zımpara astar ve metalık sprey boya kullandım umarım işinize yarar saygılar :) :rakir:

salih1912

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu konsolu nasıl söktun onu anlatabilirmisin ? çok yararlı olucak benim için ?

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
bu konsolu nasıl söktun onu anlatabilirmisin ? çok yararlı olucak benim için ?

daha önce bende sökmüştüm. kısaca anlatayım.
önce teyp çıkarılıyor. teyp çerçevesini elinize çekince geliyor.
daha sonra havalandırma ızgalarını kenarından tornavida yardımıyla kanırtarak çıkarıyorsunuz (hafifce). kanal boşluklarında 4 adet vida var T20 olması lazım. onları sökünce hava kanalı çıkıyor. 4lü flaşör düğmesinin arkası soketlidir aşağı doğru ray mekanizmalı. hava kanalını alınca bilgi ekranının vidalarına ulaşıyorsunuz. sanırım oda 2 adetti. onlarıda sökünce bilgi ekranı çıkıyor. klima kontrol ünitesi kapağı klipsli. çekince gelir (dikkat etmek lazım tırnakları kırılabilir). eğer klima kontrolünü tamamen sökmek isterseniz, kapağın altında vidaları var. 2 adetti. onları alınca komple çıkıyor.

en son 2 sene önce sökmüştüm. aklımda kaldığı kadarıyla anlatmaya çalıştım :);)

Son düzenleme:

cihanakdemir

Kayıtlı Kullanıcı
41-Kocaeli
Siteyi ziyaret et
Küllük hariç güzel olmuş. Bilgi ekranının üstünü de mi (kapak/güneşlik kısmını) boyadınız?

Kadranın içini de boyamayı düşünüyorum ben. Size de tavsiye ederim.

CorsaBoy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Küllük hariç güzel olmuş. Bilgi ekranının üstünü de mi (kapak/güneşlik kısmını) boyadınız?

Kadranın içini de boyamayı düşünüyorum ben. Size de tavsiye ederim.
tesekkur ederım evet ust kısmıda boyamak ıstedım guneslık bolumu denılen yerı boylece butunluk gosterecegını dusundum kadran ustunude boyayacagım :D :rakir:

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
tesekkur ederım evet ust kısmıda boyamak ıstedım guneslık bolumu denılen yerı boylece butunluk gosterecegını dusundum kadran ustunude boyayacagım :D :rakir:
kadran güneşliğini bence boyamayın. ben boyamıştım. sonradan gidip siyah orjinalini satın aldım :) güneş vurunca cama yansıma yapıyor ve dışarıyı görmek zorlaşıyor.

bymerthan

Kayıtlı Kullanıcı
Yurtdışı
Siteyi ziyaret et
:) denemek bedava demek isterdim ama o parça çok pahalıydı :)

sinanevrenyilmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaslar bu komple parca olarak bulabilirmiyiz? teybin oldugu kapak,ust taraf klımanın oldugu yer..yanı arkadasın boyadıgı kısımların komple parcasını bulabilir miyiz? yardımcı olursanız sevinirim..opel corsa c 2005 var bende