motoru yaptiriyorum acil degerlendirme!

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta bizde yaptırttık astra f in pistonlar, sekmenler, yataklar, hava filtresi, yağ filtresi, bujiler, yağ, antrifiz değişti üst kapak alt kapak sökülerek yapılmış işlemler üst kapak contasıda değişmiş motor arabadan çıkartılmadan yapılmış işlemler 1300 ytl ödedik baya baya farketti.

ariyess

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benimki eşşek gibi oldu :D halbuki sordum soruşturdum opelin ustası bu dediler yaptırdım geri zekalı özürlü tamirci rektefiye yapmışta yag pompasını değişitrmemiş :) olan bana oldu gerçi yinede ama ne yapacan 800 tl tekrar para ödedim yaptırdım

gercekten nasi usatymis o yaaa.ustam herseyi degis dedi madem girdik bu ise temiz olsun dedi.su an sifir arabaya biniyormusum gibi masaallah.yol istiyor gitmek icin.ustam 1000 bakima getir dedi capaklanma olacak dedi götürdüm bakimi yapildi komple yag antifiriz filitreler kopmle degisti yeniden.kacak kontrolleri yapildi turboyu yeni yaptirmistim motor yapilmadan önce.usta motoru toplarken tekrar kontrole gönderdi ben gerek yok dedim yeni dedim sen götür dedi turbocuya gittik yatak cizilmis yataklar yeniden degisti.usta o sekilde turboyu yerine takti.yani arkadaslar iyi usta bulun ve asla ondan vazgecmeyin ben cok memnunum ve fiyat konusundada asla hakki olmayani istemez sisirme yapmaz neyse o.isciligine bilgisine diyecek yok daha ne olsun.bizede o lazim zaten.resim ekleyecektim hafiza kartim bozuldu cikaramadim özür diliyorum.motor yaptiracak arkadaslara bu konu umarim faydali olur.hepinize tesekkürler saolun varolun fikirleriniz yorumlariniz icin :)

İLKERNAVDAR

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.bakirhome.com
bende vectrayı aldığımda motor ihalesi üzerime kaldı sonra oturup düşündüm satsammı yaptırsammı diye satıp yeni alsam ne çıkacağı belli değil şans işi en iyisi yaptırmak dedim.sonra herkez tamirci usta herkez motor yapar ama opeli opelden anlayana fordu ford dan anlayana götürmek gerek diyerek bi muddet araştırdıktan sonra opel odak-opel sağlam ataköy opel servisinde 15 sene çalışmış daha sonra kendine dükkan açmış bi ustam buldum tanıdık vasıtasıylan.gittim komple motoru a dan z ye yaptı ön takımda dahil 3300 gibi bi rakam ödedim. araba sıfır gibi oldu.daha sonra şanzuman arızalandı çıkmacılar 2 bin lira tamir edenler 1750 para istiyordu bir ay sonrada tanımayız diyor bu usta suriye üzerinden yurt dışından şanzuman getirtti bana 1500 tl ye hiç ellenmemiş kız gibi şanzuman taktılar araba sıfır gibi oldu.onun için iş bilenin kılıç kuşananındır diye boşuna dememişler.opeli götür şurda şöyle sıkıntı var de bilgisayara bağlamadan sana söyler neden olduğunu.birgun arabanın motorunu yıkattım uzun yola çıktım araç gitmiyor gaz yemiyor gece saat 12 aradım ustayı anlattım devir saati 4500 geçiyormu dedi yok geçmiyor dedim motorun üzerindeki ecotech yazan plastiğiğ sök sol tarafta bi soket göreceksin onu peceteyle kurula yerine sağlam oturt dedi yaptım düzeldi su kaçmış eksantirik devir sensörüne ondan kaynaklanmış.v.s usta çok önemli verdiğiniz paradan bile.