motoru kuvvetli diye araç almak

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sevgili dostlar 3. aracımızı alıyoruz. bundan önce ki araçları alırken siz değerli kullanıcıların öneri ve fikirlerine sıkça başvurdum ve yine zaman geldi araç alıyoruz. bundan önce araç alırken 7-8 araç içinden tercih yapardım fakat şimdi sadece megane 1.3 Tce EDC almak zorundayım üstelik en boş paket bilmiyorum verdiğim karar dpğru mu 136 hp dizel astra dynamic den sonra bu araç benim isteklerimi karşılar mı bilmiyorum ama maalesef başka seçeneğim yok C sınıfı alabileceğim tek araç bu

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Arac guzel arac bos paket olmasina karsin bi multimedia sistemi taktirdinmi gayet guzel olur performansida gayet iyi. Piston kirma sorunu astra turbolarda oldugu gibi ondada mevcut. Duzenli bakim+ araci yormazsaniz uzmez sizi

• Beğen
Tepkiler: cenk artem

Zafer715

Yönetici
Başkan
53-Rize
Siteyi ziyaret et
Ayrica edc sanzuman biliyorsunuz cift kavramali sanzumanini iyi kontrol ettiriniz. Astranin tork konvertorlu otomatigindeki hatallik edc de yoktur. Ama bakim maliyeti edc nin daha fazladir

• Beğen
Tepkiler: cenk artem

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
megane görsel olduğu kadar teknik bakımdan da iyi bir araç. ikinci el değeri de, piyasadaki yeri de güzel. ancak elbette ki her aracın artısı eksisi olur. bu konular burada tavsiye ile göz ardı edilemez. siz megane olarak araştırdığınız kadar alacağınız aracı da ayrıca iyice bir inceleyin araştırın. güvenilir yerlerde ekspertiz yaptırın servise götürün. belki sadece alacağınız araçta küçük ama epeydir tespit edilmemiş can sıkıcı bir sorun vardır.

aracınız şimdiden hayırlı olsun. Allah aracı olmayan herkese de daha iyilerini versin.

• Beğen
Tepkiler: radef

System

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ozaman bakimini yapturin keyfinize bakin😀
megane almaktan vazgeçtik saolsun bayi resmen kafa yapıyor 1 hafta içinde araca 11.000 zam yaptı dolar artmamış euro artmamış bu neyin zammı + bana 2022 model gelecek dediği araç 2021 model miş şaka gibi ama 1 hafta önce stepneyi hediye vereceklerini söylemişlerdi. aracı opsiyonlamaya gittim paspas vereceklerini söylediler. bu nasıl mantık anlamadım vazgeçtim

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
Malesef ülkemiz otomotiv firmalarının insafına kalmış bir durumda... Birde aracı aldığınız gibi direkt expere götürünüz. Malum bu karambolde boyalı aracı bile satabiliyorlar...

• Beğen
Tepkiler: cagatay16

cagatay16

VIP Üye
16-Bursa
Siteyi ziyaret et
megane almaktan vazgeçtik saolsun bayi resmen kafa yapıyor 1 hafta içinde araca 11.000 zam yaptı dolar artmamış euro artmamış bu neyin zammı + bana 2022 model gelecek dediği araç 2021 model miş şaka gibi ama 1 hafta önce stepneyi hediye vereceklerini söylemişlerdi. aracı opsiyonlamaya gittim paspas vereceklerini söylediler. bu nasıl mantık anlamadım vazgeçtim
Gibgovtr üzerinde şikayet edin bayiilerin bu şekilde davranmalarının sebebide biziz aslında parası olan zamda gelse hiç sallamayıp alıyor. Bayilerde istedikleri gibi fiyat biçiyorlar.