motordaki kulak sorunu

Kerim Avcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim bildiğim ne yaparsan yap şase düzelmez. Belki lale falan çıkmayacak şekilde düzelir ama ayda bir bilye degistirirsin.

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Şase düzelmez olur mu? Günümüzde kaporta onarımlarında kullanılan bir çok yeni nesil alet ve cihazlar var. Bizim ustalarımız canları isterse neler neler yaparlar.

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Şase düzelmez olur mu? Günümüzde kaporta onarımlarında kullanılan bir çok yeni nesil alet ve cihazlar var. Bizim ustalarımız canları isterse neler neler yaparlar.

üstadım bazı ustalar hakkaten istese yaparlar ama bazıları işi büyütmeye çalışıyorlar gösterdiğim ustalardan izlenimlerim bu oldu
bu şaseciye parayı verdik bir kere oturtamazsa o zaman tam teşekküllü yere giderim parayı verdik bir kere

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şöför tarafından bakınca solda şanzumanı şaseye bağlayan demir ayak (90445281 kodlu) ciddi ezilmişti yenisi olmadığından çıkmasıyla değişti ve herşey rayına oturdu ilgili olan herkese teşekkürler

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Gözün aydın. İnşallah bir daha sıkıntı yaşatmaz da ağız tadıyla aracına binersin.

halit69

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gözün aydın. İnşallah bir daha sıkıntı yaşatmaz da ağız tadıyla aracına binersin.
teşekkürler sağolasın doğrusunu istersen değiştirme niyetindeydim artık
çok sayıda parçası yenilendi bu yenilenen yerlerden 3-5 yıl rahat sorun çıkarmaz

cenk artem

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
hadi geçmiş olsun.