Motor Silk Yağ Katkı Maddesi

okan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar, hepsiburada.com 'dan uygun fiyatlı olduğu için Bor katkı maddesi aldım ama kullanmaktan çekindim, aracım 2008 model astra h 1.6 benzinli aracında kullanan var mı? yorumlarınızı bekliyorum ...

NuRo

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et
aracınızda problem yoksa kullanmayın. aracınızın motoru gözden cıktıysa veya asırı derecede yag eksiltmeye basladıysa kullanılabilir. oda oyle tamamen kesmez. 1000 kmde 1 lt eksiltiyosa 1400-1500 kmde 1 lt eksiltmeye başlar

okan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araç 155.000 de gazdan ayağımı kesince biraz tekliyor gibi oluyor zararı dokunur derseniz geri iade edeceğim, yorumlarınız için teşekkürler.

okan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tamam Nadir bey bi kaç olumsuz yorumda okuyunca karar verdim, yarın geri iade edeceğim .

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Tamam Nadir bey bi kaç olumsuz yorumda okuyunca karar verdim, yarın geri iade edeceğim .

İki arkadaş olarak biz kullandık arkadaşın aracı conta yaktı. Benim aracın da sesi bir garip oldu sonra da motor yaptırdım. Bu kadarı tesadüf olmaz sanırım. Ondan sonra da pek katkı filan kullanmadım. İyi araştırmak gerek bana göre marka yada ürün karalamak istemem ama ben bu ve buna benzer ürünleri pek sevmedim açıkçası.

Carisma70

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teklemeye kesin çözüm olmaz belki teklemeyi yumuşatır. ben kullandım bor powerdan daha iyi gibi geldi ama nette biri şikayetçi idi sanırım çakmasını satmışlar. o nedenle pek netten alma taraftarı değilim.

ogun06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben aracım yağ yaktığı için 10 60 yağ ile kullandım 3000 km oldu hala yağ eksiltmedi bi problem de yok şuanda. ha tabi yağ da farketmiş olabilir. Ancak teklemeye hiç bi yararı olmaz belki yakıt katkısı iyi gelebilir onu da ustanıza sorup kullanın bence

corsa cdti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben corsa d dizel aracıma hem motora hem de şanzımana bor power kullandım faydasını gördüm.
çevremde aynı şekilde kullanan arkadaşlardan bir şikayet duymadım.
şikayetin tekleme ise carbon clean yaptır veya Würth enjektör temizleyici kullan.