motor seçenekleri

batu1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar az önce almanya opel'i şöyle bi inceleyim dedim ,moralim bozuldu !! adamlarda 9 tane benzinli , 11 tanede dizel motor seçeneği vardı !! üstüne üstelikte 1.3 dizeli en alt versiyona koymuşlar.. sport 'ta vede innovation (bizdeki cosmo ) yok !! ayrıcada 1.7 dizel start/stop 'lu neredeyse bizden yarım litre az yakıyor ortalamaları !! bizi neden bişeye benzetemiyorlar , diğer seçenekleri buraya göndermiyorlar ? sen gönder otomatik dizeli isteyen 1.3,isteyen 1.7,isteyende 2.0 dizel alır yaaa !! yada en azından sipariş ile getir !! nedir bu yaa !! her şeyde hep böyle !! gönder buraya nasılsa yutuluyor !! haksızmıyım arkadaşlar ???

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net
Ynt: motor seçenekleri

aynen öyle herşeyin en adisini en pahalı fiyattan kattır Türklere, nasılsa alıyorlar :)
nasılsa para çok adamlarda :)
Türkiye Bayilerde ki ithalat felsefesi bu...
opel merkezde ki adamlardan kaynaklanmıyor sanırım....

çağlar 52

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Ben bu soruyo bır opel yönetıcısıne sordum.bana,dırek romanyaya gıden araclardada teyp olmadıgını soyledi.astra g arac satılırken turkıyedeki aşırı talep yuzunden romanya polanya gb ulkelere üretım yapan bantı turkıyeye yonlendırıldıgını ozamanda bız bayılerde araclara teyp taktırdıgımız gunlerde oldu dedi.OPEL T֜RKİYE arac talep ederken turkıyeye ayrılan bantlar ıcın bır donanım ve sayı belırtmek zorundalarmış.bu rakam ve donanımları verırken opel turkıye turkıyenın ekonomısi  potansıyel gb degerlendırme yapıp donanım belırlıyormuş gm  benden 40 tane 50 tane 1.7 gonder bana cosmo olsun ama afl sı olmasın gıbı bır secenek vermedıgını eger ıstıyorsan sana bant hazırlarım sende benden 1000 gıbı arac talep edersın dıyormuş.satamazsanda nıye satamıyosun dıye hesap sorarım dıyomus OPEL T֜RKİYEDE bu riski almıyormuş.֖rnegın turkıye sen enjoy donanımlı arac satamıyosun 14 100 bg satamıyosun  deyıp 2011 yılında bılındıgı gıbı kaldırıldıgını soyledi.bu satış grafıgı düşük olması 2010 yılında opel turkıyenın merkezde eksı veri olarak yazdıgını söyledi buda turkıye için başarızlık olarak nıtelendırıldıgını söyledi.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yeni geliştirilen 1.7 130Hp 300Nm motor harika üstelik 3.7l/100km lik tüketimi var ancak gelmeme sebebi belli; yüksek hacimden dolayı çok pahalı olacaktır ve satışları düşük olacaktır, herşeyin ekonomi odaklı olduğu günümüzde "hepsinden üret isteyen alsın" mantığı ne yazık ki terkedildi.

Bunun dışında Opel Türk tüketicisinin beklentilerini pek ciddiye almıyor bana göre.

onderak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
jb.iphoneturkey.net

50 bine 1,3 dizel alcağıma
60 bine 1,7 dizel alırdım...
10 bini borç alırdım ama 1.7 sini alırdım...
eğer 1,7 olsaydı....

1,3 vergisi 436 (taksitin biri 218 ) lira ...
1,7 vergisi 1931 (taksitin biri 965,5 ) lira  ...
50 - 60 bin lirayı bi arabaya veren adam 6 ayda bir 965 lira ödese ölmez ki...
ödeme güçlü falan da çekmez yani .....

diagnotics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.3 dizeli suanda 60 bin tl ye satan zihniyet 1.7 otomatik dizeli kaca satmaya calısır sizce??? en az 70 bine ..ee  ozaman kim alacak 70 bine dizel opeli sorarım.. gider    2. el temiz 320d alırım cok az bi para verip ustune ondan sonra kafam rahat gezerim.. Ne de olsa Ultimate Driving Machine.. yemisim park sensorunu yagmur sensorunu..

S

screem

Bilgi Girilmemiş

diagnotics link' Alıntı:
1.3 dizeli suanda 60 bin tl ye satan zihniyet 1.7 otomatik dizeli kaca satmaya calısır sizce??? en az 70 bine ..ee  ozaman kim alacak 70 bine dizel opeli sorarım.. gider     2. el temiz 320d alırım cok az bi para verip ustune ondan sonra kafam rahat gezerim.. Ne de olsa Ultimate Driving Machine.. yemisim park sensorunu yagmur sensorunu..
sözün bittiği an diyorum...bmw 3,20 d bravoo

omergokbulak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.yerlikuyum.com

benim bildiğim araç donanımlarını versiyonlarını opel türkiye temsilcisi belirliyo.
onlarda gönderiyolar. ama ne olursa olsun bu kadar donanımı olan bi araç üç versiyonda satılmamalı.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

eketen link' Alıntı:
[quote author=onderak link=topic=2453.msg50657#msg50657 date=1318336261]

1,3 vergisi 436 (taksitin biri 218 ) lira ...
1,7 vergisi 1931 (taksitin biri 965,5 ) lira  ...

1.7 nin vergisi 1.227 Lira.
[/quote]
1.6 dan 2000 e kadar olan motorlarda ötv ve mtv aynı diye biliyorum bence direk 2.0 getirsinlerötv aynı olduktan sonra aradaki fark 3-5 milyar olur almışken en azından daha başarılı bir motor olur 1.6-1.7 farkından dünyanın ötv sini ödemeye gerek yok bence direk 1.6 120hp dizeli satın alsınlar fiattan