Motor kismindan fislama sesİ gelİyor

tlgxn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar aranıza bugün katıldım ve sizlerin sayesinde opel hakkında birçok şey öğreneceğimi düşünüyorum,

arkadaşlar 2006 model opel astram var alalı 2 ay falan oldu henüz opelde yenıyım bir kaç gün önce garip birses duydum önce araç rölentide çalışırken fıs fıs diye sanki hava kaçağı gibi bir ses ve bu ses sadece rölentide değil hareket halindede yapıyor hattahareket halinde kısa aralıklarla yapıyor nedir bu acaba neden kaynaklanıyor burdan video yükleme şansım varmı kayıt altına aldım sizlerede dınletmek isterim bana yardımcı olursanız sevınırım

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hosgeldin abi youtube yukle videoyu burdan da link at illa ki yardım edenler olur böyle anlaşılmıyo ki birşey sesin geldiği parçayı felan gormeden bişey diyemez kimse

tlgxn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sesin geldiği parçayı henüzbulamadık cumartesi günü detaylı bakacaklar

karadag.05

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok ilginç doğrusu inşallah anlayan yorum yapabilen arkadaşlar çıkar ben anlayamadım birşey kusra bakmayın .

tlgxn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
F arızası verdi debriyaj aktivatör arızalı dendi içene su almış oksitlenmiş içindeki parcayı bobinajcıya gitti kömürler değişti rulman değişti içindeki elektronk karta bakıldı geldı taktılar tech 2 cihazıyla havası alındı kalibre edildi vitesleri tanıttı cihaz aracı çalıştır diyo bu seferde kontak basmıyor kafayı yicem yazılım atıldı yine tık yok parçayı tekrar söktüler götürdüler bakıp tekrar getirecekler anlamadıgımşey arac nıye kontak cevırmıyor aracın altından dıreklıyorlar hemen calışıyor ama kontakta tık sesı yok sigorta atmış olabılır dendı sıgortalara baktılar bırsey yok neden olabılır

tlgxn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelden sogudum yaa daha 63 bınde arac cıldırcam ne olacak boyle bu konuyla ılgılı bılgısı olan varsa lütfen yardımcı olsun bana

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opelden sogudum yaa daha 63 bınde arac cıldırcam ne olacak boyle bu konuyla ılgılı bılgısı olan varsa lütfen yardımcı olsun bana
Aman bunu deme , aforoz eder simdi bazi kisiler... Opel iyidir opel guzeldir opel sahanedir , bir numaradir demelisin...

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

tlgxn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin iyi olduğunu mükemmel bir arç olduğunu bılıyorum ama arıza olduğu vakit ve arıza çözümlenmediğinde sinirleniyorum neyseki arızayı bulduk debriyaj beynindeki elektronik kart bozulmuş tamir edildi araç şuan çalışıyor akşam tech 2 ile havası alınıp vitesler öğretilecek vs.vs yapılıp inşallah sorun çözülecek buda beni mutlu edecek inşallah

olciyak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opelin iyi olduğunu mükemmel bir arç olduğunu bılıyorum ama arıza olduğu vakit ve arıza çözümlenmediğinde sinirleniyorum neyseki arızayı bulduk debriyaj beynindeki elektronik kart bozulmuş tamir edildi araç şuan çalışıyor akşam tech 2 ile havası alınıp vitesler öğretilecek vs.vs yapılıp inşallah sorun çözülecek buda beni mutlu edecek inşallah
68 bin km deki OPEL araciniz ÇALISABILDIGI icin mutlusunuz ve hala opele guzel diyorsunuz sizdekide degisik bi dusunce sekliymis :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi