motor elekt. arıza lambası

denizcandan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba herkese...
98 model corsa 1.4 swing kullanmaya başladım iki hafta önce... araba lpg li ve motor elektroniği arıza lambası arada yanıp sönüyor... arabayı opis servise götürdüm ama bilgisayara bağlanmıo dediler... teybi söküp ordan bağlayalım dediler ama bu da 500-600 gibi bi rakam dediler. bende hiç bişey yaptırmadan çıktım. lpg markası brc ve brc servisine götürdüm ordaki usta da bana bu araçlarda oksijen sensörü lpg yi algılamıyor ondan yanıyor, sorun çıkarmaz dediler:( arıza lambası genellikle yokuş çıkarken yanıyor ve bi süre sonra sönüyor.. böyle bir problem yaşayan var mı aranızda bana yardım edermisiniz?:eek:

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
LPG Li Araçlarda Bunlara Düşünmeyeceksin neticede benzin yerine lpg Kullanımı Aracın Beyni Karıştırıyor arıza olarak veriyor arabanda perfomans düşüklüğü yaşarsan servise baktır gerisi boş yağına suyuna bak yeter

fikret_sahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
aynen bende de, motor ariza lambasi bazen yaniyor, cok da onemli degil ama, oksijen sensoru muhhabbetiymis. aynen yagina suyuna bak, devam.

denizcandan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sadece yağ ve su sorunu çözer diosunuz peki ... çok ilginç öneriler gerçekten yardmcı oldunuz yani öylemi:(