Motor Blok Çatlaması .

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bazı pertcı dedıklerınız yenı motor parası ıster, ben cok cıkmacılardan alısverıs yapıyorum ıyı bılırım, hersey para degıl tabıı kı zaten ben para kazanayım ya da dayım para kazansın dıye ugrasmıyorum ,yanlıs anlasılma olmasın ben yaptırdıgı ısı bılınclı yaptırsın, uckacıtcı bırıne denk gelıp benım gıbı canı yanmasın dıye yorum yazdım benden conta yakmıs arac ıcın 400 lira kapak taslama contası benden para aldılar sonra vicdansıalar zımpara yapıp contayı takmıslar 2 gun sonra da baska bır ustaya tekrar 350 lıra verdım yıne conta benden aynı ıslemı yaptırdım tanımadıgın zaman basına ne gelecek bılemıyorsun maalesef hele ıstanbulda yoksa tokata blok yollayacagız yapılacak gerı gelecek her tarafı kar olsa ne olur tıcarı amacım yok kısacası

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bir iki tane de büyük çıkmacı biliyorum yarın soralım bakalım ellerinde var mı temiz bir blok, varsa ne kadar, belkı daha ucuza malolur .

bugraGT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
geçmiş olsun alt üst derken karısabiliyor buna benzer seyler benimde basıma geldi

motor blogumu catladı yoksa üzerindeki silindir kapagımı??

çıkmasını alıp en iyiden daha iyi bir usta bulup ona gideceksiniz

contada falan en iyisini kullanıcak dikkat etmek lazım

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ümraniyede yıldırım opel ile görüştüm tertemiz çil çil var elimde diyor, krank ve pistonları üzerinde yarım blok şeklinde noter satışı yaparım 2000 lira isterim diyor bana uygun gibi geldi isterseniz bir görüşün Nizamettin Bey var sahibi ben onunla görüştüm
MERKEZ:0216 632 99 99
ŞUBE TEL1:0216 634 43 87
ŞUBE TEL2:0216 634 00 85

fatihdemirbilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar ; Mesajlarınız okudum. ÖNcelikle ilginizden dolayı tüm arkadaşlarıma tşk ederim. İlginiz şaşırttı beni. C.C sizede çok teşkkür ederim. Verdiğiniz numarayı arayacağım. Bir konuşalım bakalım. Ayrıca bugün ustanın yanındaydım aynı zamanda ustanın yanında yine motorda uzman başka bir usta götürdüm. Bana söylediği şuan çıkma motor alsan bile prosüdürler çok fazlalaşmış yeni dönemde ortalama sırf evrak işlerine 1500 TL kadar gider dedi. Şu an için en iyi çözüm onarım yaptırman dedi. Bugün itibari ile motor üzerindeki yani contanın bulunduğu yer sanırım üst taraf oluyor oraya baktık bariz çatlaklar var. Motor tam olarak dağıtılmamış ve bugün dağıtılması için son kez araçla ilgilenen ustaya bilgi verdim. Bakalım ne olacak. Çıkma motor sordum bir kaç yerde ikitellideki sanayi sitesin. 3500 TL den kapı açtılar.

C.C

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar ; Mesajlarınız okudum. ÖNcelikle ilginizden dolayı tüm arkadaşlarıma tşk ederim. İlginiz şaşırttı beni. C.C sizede çok teşkkür ederim. Verdiğiniz numarayı arayacağım. Bir konuşalım bakalım. Ayrıca bugün ustanın yanındaydım aynı zamanda ustanın yanında yine motorda uzman başka bir usta götürdüm. Bana söylediği şuan çıkma motor alsan bile prosüdürler çok fazlalaşmış yeni dönemde ortalama sırf evrak işlerine 1500 TL kadar gider dedi. Şu an için en iyi çözüm onarım yaptırman dedi. Bugün itibari ile motor üzerindeki yani contanın bulunduğu yer sanırım üst taraf oluyor oraya baktık bariz çatlaklar var. Motor tam olarak dağıtılmamış ve bugün dağıtılması için son kez araçla ilgilenen ustaya bilgi verdim. Bakalım ne olacak. Çıkma motor sordum bir kaç yerde ikitellideki sanayi sitesin. 3500 TL den kapı açtılar.
rica ederim o zaman ustadan yapacağı işi detaylı öğrenin kaç yere dikiş yapacak,kaç cm dikecek vs bir de dayıma da danışalım fıyatı hususunda,yapılacaklar hususunda fikir versin gerekırse ustayla konussun onlar bırbırının dılınden anlar belkı ıscılık fıyatında anlayan bırıyle konusunca ındırım soz konusu olur kolay gelsın,gecmıs olsun...

SECO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.hortumbudur.com
geçmiş olsun. bi yakınımın basınada geldi oda akü ile baslamıs blok içerden çatlamıs yag su karısık akıyormus dkiş yapıolar ama olur veya duzen tutar die garanti vermemisler. garanti veren bi yer bulursan dikiş attır. cıkma motor buldular ortalama 2.400 tl parçaları daha yeni işçilik filan 3bin lira civarını bulmus. 1500 tl civarı motor var ama nasıldır bilinmez. tabi ankarada böyle. evrak işleride ortalama 500 tl diye duydum.

tyson__0645

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hocam bugun arkadasımın 98 vectrasının motor üst kapak ve conta deşimini yani tam anlamıyla yarım motor yaptırdık fren ayarından ön takımı düzeni bütün kontrolleri de yapıldı bize toplam maliyeti 1100 lira oldu burdan belki bi fikirin olur...

fatihdemirbilek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
herkese merhabalar ;
Araç ile ilgili yorumlarınız okudum ve yeni motor hem maliyet olarak hemde evrak presüdürleri olarak çok sıkıntı olacağından garantili çatlakların dikişi ile ilgili sonuca vardım. Motor ilk olarak rektefiyeye gitti. Oradan motor ile ilgili bir takım bildiğim kadarı ile piston vs parçaları istedi benden rektefiyeci oda motorun testleri ile birlikte 650 TL tuttu. Bilginiz olsun diye fiyat bilgisi veriyorum. Sonrasında arabanın bir takım değişkenleri oldu . Bu benimle alakalı tabi. ( Debraj Balata , Trigiyer Kayısı , vs,,) Araç şuan bende bir haftadır herhangi bir problem vermedi. toplamda 1750 TL gibi bir rakam çıktı ortaya. Allah kimsenin başına vermesin. Herkese desteklerinden dolayı tşk ederim.

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dikiş gereken yerler dışarıda demekki? rektifiyeye direk girdiğine göre?