Motor BEYNİ tamiri??

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar kardeşimin aracı(audi a4 2001)geçenlerde arazılandı .servise götürdük,motor beyni arızalanmış dediler,zaten öncedende değişmesi gereken arızalı parçaları vardı.sadece MOTOR BEYNİ:3000 TL miş oda almanyadan gelicekmiş...benim sorum bildiğiniz 2.el motor beyni yahut,motor beyni tamiri yapan bildiğiniz ,güvendiğiniz yer yada kişiler varmı??teşekkürler

genius350

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Benim corsanın da beyni gitmişti. Tamiri çok zor, hatta imkansız diyebilirim. Audi nin nasıl bilmiyorum ama corsanın beyni baskı devre, tamamen silikonun içine gömülmüş. Kılcal devrelerden oluşuyor. Bosch firması tarafından üretiliyormuş. İkinci el bulmanız zor. Kodlar uymayabilir.

bhozturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çıkma bulabilirsen onu kullanacan. Benim Vectranın arızalanmıştı. 2. el taktırdım yarı fiyatına, sorun yaşamadım.

ibrahim_67

Kayıtlı Kullanıcı
81-Düzce
Siteyi ziyaret et

Yell

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bugün arabada motor arıza lambası yandı ve kalkışlarda hantallaştı araba çok ağır kalkıyordu. Arıza lambası yanıyor vaziyette sanayiye gittim ve arıza tesbit cihazına bağladılar. Gaz pedalından bir arıza veriyor gibilerinden bişeyler dediler ve buda motor beyninin arızalandığını ifade ediyor dediler. Yenisi 2000 TL civarında ama tamiri 350 TL civarında ve 6 ay garantili dediler. Motor beyninin tamiri oluyormu ?

bilocanaga019

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
bkamber.info
Çıkma bulabilirsen onu kullanacan. Benim Vectranın arızalanmıştı. 2. el taktırdım yarı fiyatına, sorun yaşamadım.

bhozturk siz ne zaman?nerde taktırdınız??kaça mal oldu??önerebileceğiniz kişiler ya da servisler var mı??Kodlamalar da sorun oluyor mu??immo da??

2000 model astra-g X16XEL ...
çıkma beyin bulabilirsem iyi olacak...tamir ihtimali yokmuş...ayrıca orjinali Gm marka mı oluyor,amerikan malı mı??alman mı??yurt dışından uygun fiyata getittiren var mı??
yardımcı olursanız sevinirim...

mustafacek

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 astramında arıza lambası yanmıstı cihazda gaz pedalından dediler pedalı yenisiyle değiştirdik sorun yine gecmedi arabada gitmeme hantallık devam etti sorun beyindenmiş yenisine 2000 tl dediler ankarada beyni tamireden yer var bende orada tamir ettirdim 1 senedir biniyorum sorun yok astralarda bu sorun cok oluyomus beyni tamir eden yer öyle söylemişti
isteyen olursa burdan verilebiliyorsa telefon numarasını verebilirim ben karabükde oturuyorum sırf beyin tamiri için gittim ankaraya memnun kaldım tavsiye ederim

setapxxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar beyin tamirleri mümkün ama işin ehli olması gerek her yere elletmeyin olucak işiniz olmaz

ugur35

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cıkma motor beynı herzaman işe yaramaz benden soylemesı..ben daha yenı yaptırmak uzereydım tekrar programlama sonucu sorunu hallettık..ustamın dedıgıne gore cıkma beynı ne kadar sıfırlasanda ıcınde bısıler kalıyor ve bazı uyumsuzluk yaşatıyor..immo vs. orjınal almakta cok tuzlu en ıyısı işin ehlıne goturup yaptırmak..